3 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Business Link Visionary partnerem největšího vizionářského festivalu budoucnosti Future Port Prague 2019

Business Link Visionary, prémiové pražské centrum plně servisovaných flexibilních kanceláří a coworkingu, je partnerem festivalu Future Port Prague 2019. Největší středoevropský vizionářský festival budoucnosti, který se koná ve dnech 10.–11. září v prostorách Výstaviště Praha, představí jedinečnou formou odborníkům i široké veřejnosti nejnovější technologie ze široké škály oborů.

Společnost Business Link zde bude mít speciální mobilní expozici simulující reálné prostředí jejich prémiových kanceláří. Expozice bude účastníkům festivalu poskytovat příjemné místo k odpočinku i k případným obchodním jednáním. Kromě možnosti chvilkového relaxace v záplavě technologií budoucnosti obdrží návštěvníci také voucher na bezplatný jednodenní vstup do prémiových plně servisovaných flexibilních kanceláří Business Link Visionary, které se nacházejí v pražských Holešovicích.

Budoucnost pracovního prostředí náleží právě tomuto typu kancelářských prostor, které umožňují maximální flexibilitu nájemcům – a to jak z pohledu velikosti pronajímaného prostoru, tak i délky pronájmu.

Nahlédnout do budoucnosti, prohléhnout si nejnovější technologie, které nás v masovém měřítku začnou obklopovat v nadcházejících letech, a zdarma relaxovat nebo pracovat v moderním prostředí servisované kanceláře a coworkingu. To vše mohou návštěvníci letošního festivalu Future Port Prague 2019, jehož je Business Link bronzovým partnerem.

IMG – Business Link, mobilní expozice

Prémiové, plně servisované flexibilní kanceláře a coworkingové prostory, nabízí nejmodernější způsob, jak vyřešit prostředí pro každodenní nebo nárazovou práci. Jejich obliba v současné době po celém světě velmi výrazně roste. Budoucnost pracovního prostředí náleží právě tomuto typu kancelářských prostor, které umožňují maximální flexibilitu nájemcům – a to jak z pohledu velikosti pronajímaného prostoru, tak i délky pronájmu.

Visionary (Foto – Tomáš Hejzlar)

Návštěvníkům festivalu bude k dispozici ukázková výstavní plocha, která bude reprezentovat styl pracovního prostoru nabízeného v Business Link. Návštěvníci si zde budou moci odpočinout, vychutnat kávu, prodiskutovat pracovní záležitosti i načerpat další inspiraci,“ uvádí Jana Gerhátová ze společnosti Business Link,

a dodává: „V holešovickém centru Business Link Visionary pracuje mnoho lidí i firem na velmi zajímavých inovativních projektech a my se prostřednictvím různých akcí snažíme, aby mezi sebou naši zákazníci navazovali kontakty i případnou spolupráci. Inovacím a technologiím se věnujeme dlouhodobě. Podpořili jsme například vznik prvního československého blockchain akcelerátoru. Partnerství a účast na Future Port Prague 2019 je pro nás dalším logickým krokem, jak být součástí inovací a představit většímu počtu lidí možnosti, které naše prémiové servisované kanceláře a coworkingové prostory nabízejí.

IMG – Business Link, mobilní expozice

Business Link Visionary v pražských Holešovicích nabízí flexibilní řešení pronájmu kanceláří a coworking. Vytváří profesionální zázemí jak pro korporátní týmy, malé a střední firmy, tak i pro freelancery. Nabízí 4 500 m2 a 600 pracovních míst, zasedací místnosti a prostor pro konání akcí. Business Link si pro své kanceláře vybírá kvalitní a zajímavé lokality, jež se nachází v rozvíjejících se čtvrtích a na důležitých dopravních uzlech, které jsou dobře dostupné nejen autem, ale i veřejnou dopravou. Za sítí prémiových kanceláří stojí společnost Skanska.

Zdroj/foto:  Allmedia4U s.r.o./Titulní foto – Skanska a.s.

Related Posts