26 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Novým provozním ředitelem skupiny Accolade se stal Lukáš Répal

Skupina Accolade, kterou žebříček Financial Times označil jako nejrychleji rostoucí firmou v České Republice, hlásí změnu ve vrcholném vedení. Novým provozní ředitelem (Chief Operations Officer) se stal Lukáš Répal, který ve firmě doposud zastával pozici ředitele aktiv a akvizic skupiny (Head of Asset Management & Acquisitions).

Lukáš Répal pracuje v české skupině, která se zaměřuje na přípravu nájemních prostor pro lehký průmysl, logistiku a ecommerce, od roku 2016, kdy začínal jako manažer pro tehdy nově obsazovaný polský trh. K celkové správě a rozvoji polského trhu mu od roku 2017 přibyla také zodpovědnost za celková aktiva a akvizice celé skupiny.

„Po zkušenosti s úspěšným rozjezdem lokalit na polského trhu jsem rád, že jsem dostal důvěru a budu se moci podílet také na řízení tuzemských, ale především nově také německých aktivit naší skupiny. Chceme po střední Evropě dobývat i západ a já doufám, že dva nové parky na západě německých hranic jsou pevným základním stavebním kamenem našeho dalšího růstu,“uvedl Lukáš Répal.

Lukáš Répal je absolventem fakulty Mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. V minulosti mimo jiné zastával manažerské pozice u světových lídrů na trhu s nemovitostmi. Tři roky strávil v TVO Europe Holding a stejné časové období má za sebou také v developerské společnosti Emaar, největším developerem ve Spojených Arabských Emirátech, kde spravoval největší nákupní centrum na světě, Dubai Mall.

Zdroj/foto: Accolade Holding, a.s.

Related Posts