5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Tétris nově povede Lucie Loudová

Stavebně architektonická společnost Tétris, dceřiná společnost poradenské společnosti JLL, jmenovala Lucii Loudovou na pozici ředitelky pro Českou republiku. Současně bude i nadále zodpovědná za oblast rozvoje obchodu, kterou řídí již od srpna 2019.

„Od samého počátku jsem byl ohromen pracovitostí Lucie, její ambiciózností a přínosem pro Tétris. Jsem přesvědčen, že Lucie je perfektní kandidátkou, která výrazně posune náš byznys. Očekávám, že bude v rámci ucelenosti našich služeb úzce spolupracovat s ostatními kolegy a maximalizuje potenciál, který skýtá vzájemná kooperace Tétris a JLL,“ dodává Andrew Peirson, ředitel JLL Česká republika.

„Tétris se zaměřuje především na návrhy a realizace komerčních interiérů, které v současné pandemické době prochází výraznou proměnou. Mým hlavním úkolem je rozvinout architektonické a stavební služby napříč různými typy klientů a segmentů realitního trhu. Velkou příležitost vidím například v oblasti hotelů a retailu. Mám radost, že mohu být součástí kvalitního týmu společnosti Tétris, který našim klientům zajišťuje profesionální služby prostřednictvím inspirujících a chytrých interiérových řešení, “ vysvětluje Lucie Loudová.

JLL jmenovala Alexandru Tomáškovou Head of Office Solutions

Lucie Loudová je absolventkou České zemědělské univerzity v Praze a SBCC Santa Barbara City College v oboru Management and International Marketing. Po necelých 3 letech pracovních a studijních zkušeností v USA nastoupila do společnosti L’Oreal CZ, kde působila na pozici Group Marketing Manager a později na pozici, kde byla zodpovědná za řízení a výsledky Lancome Beauty Institute.

Od roku 2009 pracovala jako ředitelka distribuce vydavatelství Euronews, které v té době bylo součástí PPF Group, V letech 2014 až 2019 působila ve společnosti M2C, z toho poslední dva roky jako ředitelka rozvoje mezinárodních produktů v oblasti facility a security. Od roku 2019 pracuje ve společnosti Tétris jako ředitelka zodpovědná za rozvoj obchodu. Ve svém volném čase se Lucie ráda věnuje sportu, především lyžování, krasobruslení a běhu. Také ráda cestuje, vaří, poslouchá hudbu a zpívá.

O společnosti Tétris Design & Build

Společnost Tétris byla založena ve Francii v roce 2003 jako dodavatel Design & Build řešení se specializací na komerční interiérové vestavby pro korporátní klienty. Roku 2007 Tétris koupila společnost JLL a rozšířila tak svůj záběr realitního poradenství o segment architektonicko fit-outových služeb. Od té doby Tétris expandoval na dnešních 800 zaměstnanců v 15 zemích světa, kteří působí v 31 kancelářích. Projekty společnosti mají dlouhodobý přínos a znamenají zvýšení kvality pracovního prostředí naše klienty při zachování hodnot a respektu vůči životnímu prostředí.

Díky silnému lokálnímu zastoupení a důkladné znalosti trhů, na kterých působí, je Tétris preferovaným partnerem jak malých a středních podniků, tak i velkých celostátních společností

Mezinárodní pokrytí a porozumění globálním výzvám zároveň činí z Tétris favorizovaného dodavatele nadnárodních skupin. Společnost využívá globální znalosti v oboru interiérových architektonických designových návrhů přestaveb a pomáhá připravit klientům interiéry odpovídající jejich potřebám.

Zdroj/foto: PEPR Consulting s.r.o.

Related Posts