5 února, 2023
Zajímavosti ze společnosti

Stavební společnost Wirtuuu má nového ředitele Jiřího Bonka

Ředitelem společnosti Wirtuuu a. s. byl jmenován Jiří Bonk, který dosud působil v jejím širším vedení. Stavební společnost také mění svou strukturu a založila pět nových dceřiných firem, které budou fungovat jako realizační část společnosti.

„S rozvojem naší firmy jsme se rozhodli přistoupit k jejímu většímu rozčlenění. Snažíme se tak dosáhnout větší odborné specializace všech oblastí, kterým se věnujeme a poskytnout tak našim zákazníkům kvalitnější služby,“ říká nově jmenovaný ředitel stavební společnosti Wirtuuu Jiří Bonk.

Společnost letos také zahájila spolupráci se světoznámou značkou Stradivari, která má vycházet vstříc požadavkům nejnáročnějších klientů. Pracovat spolu budou zejména při tvorbě interiérů luxusních nemovitostí. Zajistí kompletní návrh designu interiéru včetně nábytku a zařizovacích předmětů, stejně tak kompletní dodávku samotných prací stavby či rekonstrukce celé budovy či bytu.

Daňhelová ze společnosti Fincentrum Reality se stala jedním z právních inovátorů roku

Wirtuuu dále expanduje

Nově vznikají společnosti Lightway daylight s.r.o., Terasy, ploty, podlahy Wirtuuu s.r.o., Střechy, fasády, izolace Wirtuuu s.r.o., Metal Art Wirtuuu s.r.o. a Ostrovní budovy Wirtuuu s.r.o.

Stavební společnost se vedle kompletních staveb na klíč, specializace na střechy, fasády, světlovody, terasy, schodiště apod., zaměřuje také na nové směry, jako je vývoj ostrovních domů.

„Koncept ostrovních domů je relativně mladý. Jedná se o energeticky a materiálově soběstačný dům, který si energii vyrábí sám a recykluje odpady. Věříme, že právě zde je budoucnost stavebnictví,“ uzavírá Jiří Bonk.

Zdroj/foto: ASPEN.PR s.r.o.

Related Posts