5 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams zajistí správu a marketing projektu myhive Flexi Office

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena správou a marketingem projektu myhive Flexi Office. Ten nabídne zařízené kanceláře s podporou recepce, coworking, flexibilní dobu nájmu a další nadstandardní služby. Budova Pankrác House, v jejímž prvním patře kanceláře momentálně vznikají, se nachází v jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit v Praze.

Vybavené kanceláře myhive Flexi Office se stanou součástí budovy Pankrác House, situované přímo naproti stanici metra Pražského povstání, jen tři stanice metrem od Muzea. Díky tomu budou snadno dostupné jak z centra města, tak z výjezdu dálnice D1. Součástí komplexu je kromě kancelářských prostor restaurace, prostorná lobby propojená s kavárnou a non-stop recepcí, konferenční prostory, garáže a fitness sál, do kterého mají členové myhive přístup zdarma. Přímo v budově se navíc pořádají pravidelné networkingy a konference, kterých se mohou nájemci zúčastnit.

Projekt myhive Flexi Office vzniká v prvním patře budovy o ploše 1547 m2, kde bude k pronájmu 36 vybavených kanceláří od 10 m2 do 50 m2 a coworking o velikosti 160 m2. Místa budou vyhrazena pro tři typy prostorů: soukromé kanceláře, coworking a zasedací místnosti. Součástí kancelářského zázemí bude recepce, dvě kuchyňky a lobby pro setkávání s klienty. Výhodou kanceláří je jejich naprostá flexibilita: jak v oblasti dispozice, tak v oblasti pronájmu, který může být dlouhodobý i krátkodobý. Zájemci si tak budou moct pronajmout takové prostory, které ke své práci právě potřebují.

Dokončení projektu je plánováno na květen 2019.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts