27 dubna, 2024
Průmysl a logistika

Do Panattoni Parku Pilsen West vstupuje logistická společnost Maurice Ward

Proměna Plzeňska v průmyslové srdce střední Evropy pokračuje. Developerská společnost Panattoni Europe předala u Nýřan druhou polovinu právě dobudované haly o velikosti 13 000 m2 logistické společnosti Maurice Ward. V první části budovy se již nedávno zabydlel výrobce automobilových interiérů International Automotive Components (IAC). Panattoni Park Pilsen West zažívá velký boom, během jediného roku do něj vstoupili již 4 noví nájemci. Panattoni Europe zde navíc připravuje výstavbu další budovy o velikosti 16 000 m2.

„Vypadá to, že nejžádanější hodnotou pro současný český průmysl je poctivé dodržování proslulého skautského hesla ‚vždy připraven‘. V případě společnosti Maurice Ward jsme byli ve správný čas na správném místě. Speciální poděkování patří našemu generálnímu dodavateli, společnosti Kajima Czech Design and Construction, za provedení úprav pro nového klienta ve velice krátké době,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro Českou republiku a Slovensko.

„Chtěli jsme se vyhnout výstavbě a čekání na nové prostory. Společnost Panattoni Europe nám v rekordním čase nabídla takřka hotové řešení, takže budeme moci velice rychle zahájit provoz nového skladu, který nám pomůže optimalizovat distribuční procesy,“ říká Jiří Bárta, Logistics Director společnosti Maurice Ward.

Panattoni Park Pilsen West profituje z dostatku kvalifikované pracovní síly a vynikající dopravní infrastrukturou, která disponuje přímým napojením na evropskou dálniční i železniční síť. V průmyslové zóně sídlí renomované zahraniční společnosti jako Trost, Faurecia, Sony, IAC či Alutech. Kapacita atraktivního parku je již téměř vyčerpána, jako poslední se bude stavět hala o velikosti 16 000 m2.

Zdroj/foto: Panattoni Czech Republic Development s.r.o.

Related Posts