14 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Rezidence Italská 8: prodej stylových vinohradských bytů zahájen

Na základě exkluzivního pověření developerem Pražské Rezidence zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytů v Rezidenci Italská 8. V současné době prochází činžovní dům z počátku 20. století kompletní rekonstrukcí, jejíž dokončení je naplánováno na červenec 2021.

O projektu Rezidence Italská

Rekonstrukcí domu vzniká na šesti patrech prostor pro 24 bytů o dispozici 2 + kk a pro jeden byt o dispozici 3 + kk a podlahové ploše 120 m2 s terasou. V každém bytě vynikne zdařilé spojení původních prvků domu, jako jsou arkýřová okna či lodžie orientované do zeleného vnitrobloku, s vysokou úrovní rekonstrukce a současnými nároky na uspořádání obytného prostoru. Budoucí majitelé si navíc budou moci vybrat podobu interiéru podle svých preferencí – všechny jednotky budou dokončeny v jednom z citlivě navržených standardů: Modern Black, Modern White nebo Vintage.

AFI Europe dokončila 4. fázi rezidenčního projektu Tulipa Třebešín

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts