15 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem mezonetových bytů v projektu Belveder Top Residence

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním prodejcem 17 mezonetových bytů situovaných v proslulé budově Belveder. Tato historicky významná stavba se nachází v atraktivní brněnské lokalitě Černá pole, přímo vedle parku Lužánky. Luxusní mezonetové byty nabídnou velkorysé dispozice, prvotřídní vybavení a krásné výhledy, obyvatelé budou mít navíc možnost využít parkování v podzemní garáži.

Belveder Top Residence vyniká nejen svým umístěním na rohu ulic Erbenova a Drobného, které jsou obklopeny malebnými vilami, významnými historickými objekty a oblíbenými brněnskými parky, ale také jedinečnou atmosférou utvářenou historií budovy – ta sahá do počátku dvacátého století, kdy ji navrhl stavitel František Pawlu. Stavba v barokizujícím stylu prošla v nedávné době pečlivou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní architektonické prvky.

Svoboda & Williams – Belveder Top Residence

V rámci projektu vznikne 17 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a podlahových plochách od 60 do 130 m2.

Zároveň je přímo u budovy naplánovaná výstavba podzemního parkoviště. Mezonetové byty budou k prodeji dokončené ve vysokém standardu, který zahrnuje kvalitní povrchy, zařizovací předměty, klimatizaci, centrální ovládání domácnosti a rekuperaci. Interiéry budou navrženy tak, aby korespondovaly s historickou povahou stavby a zároveň splňovaly nejvyšší nároky na současné bydlení.

Dokončení mezonetových bytů projektu Belveder Top Residence je naplánováno na podzim roku 2021.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts