5 února, 2023
Obchodní centra a retail

Pražské Centrum Stromovka se slavnostně otevřelo pro veřejnost, první zákazníci již nakupují

21. listopadu se uskutečnilo dlouho očekávané otevření nového nákupního, volnočasového a administrativního Centra Stromovka. První zákazníci prošli dveřmi v 11 hodin po slavnostním přestřižení pásky a ihned zamířili do některého z více než 90 obchodů a podniků, které komplex nabízí.

Slavnostního otevření a přestřižení pásky se chopili zástupci managementu Centra Stromovka. „Jsem rád, že jsme se po více než 10 letech příprav, zařizování, radostí i strastí konečně dostali k tomuto slavnostnímu bodu,“ pronesl v proslovu Rostislav Novák, ředitel společnosti Lordship, která Centrum Stromovka vlastní. „Děkujeme všem, kteří se na přípravě tohoto projektu podíleli,“ podotknul.

Vizí nákupního a volnočasového komplexu je stát se komunitním centrem pro obyvatele Prahy 7 a okolí. Nabízí proto téměř veškerou občanskou vybavenost a vše, co místní potřebují, na jednom místě. „Naším cílem je, aby se zde návštěvníci necítili jako v běžném nákupním centru, ale jako v moderním a příjemném místě pro setkávání se sousedy a přáteli,“ řekl majitel společnosti Lordship Jonathan Jackson.

Lordship - Centrum Stromovka, interiér

Lordship – Centrum Stromovka, interiér

Na přibližně 21 000 m2 celkové rozlohy Centra Stromovka je pro návštěvníky k dispozici 15 700 m2 obchodních prostor s více než 90 obchody, službami a podniky. Mezi nejžádanější prodejny patří Lidl, který zde občanům Letné doposud chyběl. Na své si díky pestré gastronomické nabídce v pop-up zóně PARKet přijdou také milovníci dobrého jídla a pití. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek. Celých 5 600 m2 třetího a čtvrtého patra bude věnováno kancelářským prostorám.

 O Centru Stromovka

Centrum Stromovka je nákupní, volnočasové a kancelářské centrum na Praze 7. Na celkové pronajímatelné ploše přes 21 000 m2 se rozkládá více než 90 obchodů a služeb včetně supermarketu Lidl, posilovny, dětského koutku a dvou podlaží kancelářských prostor. Správcem polyfunkčního komplexu je společnost Cushman & Wakefield, vlastníkem pak společnost Lordship, která se již 30 let zabývá developmentem a výstavbou komerčních a residenčních projektů, převážně ve střední Evropě. Svou činnost Centrum Stromovka zahájilo 21. listopadu 2019.

Zdroj/foto: LESENSKY.CZ s.r.o.

Related Posts