21 dubna, 2024
Obchodní centra a retail

V pondělí 2. prosince otevírá Lidl v Rychnově nad Kněžnou novou prodejnu

V Rychnově nad Kněžnou v ulici Jiráskova bude v pondělí 2. prosince otevřena nová prodejna Lidl. Jde o již několikátou prodejnu nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese nejednu novinku. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří místní ZUŠ.

 Nová prodejna zaujme na první pohled moderním architektonickým pojetím. To se odráží ve vzdušném a velkoryse pojatém vnitřním prostoru, díky kterému se mohou zákazníci těšit na pohodlné nakupování. K tomu přispějí například široké uličky, nová pekárna, rozšířené úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.

„Novinkou je také  WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá. Prodejna je jednopatrová, přičemž při stavbě bylo myšleno také na zaměstnance. Ti se mohou těšit na útulné zázemí.

Samozřejmostí je pak prostorné parkoviště s vyčleněnými parkovacími místy pro rodiny s dětmi. Pro ně budou k dispozici i speciální vozíky pro upevnění autosedačky či dětské nákupní vozíky. Aby měli zákazníci k dispozici dostatek parkovacích míst, je parkoviště opatřeno závorovým systémem.

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její ekologická šetrnost. Probíhá zde rekuperace tepla z odpadního vzduchu, jež bude využíváno pro předehřívání vzduchu čerstvě přiváděného. Přínosem je také efektivní systém podlahového vytápění a použití ekologických chladicích technologií. Uvnitř prodejny i na parkovišti se svítí úsporným LED osvětlením. Díky prosklené přední části fasády bude také využíváno co nejvíce denního světla.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 20 hodin, v neděli pak od 8 do 20 hodin. Po dobu jednoho týdne po otevření se zákazníci navíc mohou těšit na speciální akci určenou pouze pro tuto prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou místní ZUŠ. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl totiž daruje ZUŠ z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za darované finance ZUŠ pořídí nové vybavení.

Zdroj/foto: Lidl Česká republika v.o.s.

Related Posts