31 ledna, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

ROSUM je plně obsazený!

Kancelářská budova ROSUM, která byla otevřena začátkem roku 2017 s příchodem prvního nájemce kanceláří, společnosti News and Media Holding, je již plně obsazena a koncem roku 2019 v ní bude pracovat všech 25 firem.

Budova s celkovou plochou 21.000 m2, nacházející se v městské části Ružinov v Bajkalské ulici, letos přivítá nové nájemce, mezi které patří významné společnosti jako Nestlé, GGE či Allplan.

Kromě nových nájemců obsadí poslední volné prostory i společnost Covestro, která se do ROSUMu nastěhovala v červenci 2017 a toto léto si pronajme další patro. V její nové bratislavské centrále tak může pracovat až 400 lidí.

Úspěch projektu dokazuje, že v Bratislavě mohou firmy uspět v soutěži o přilákání talentů také pomocí technologicky vyspělých prostorů s moderním funkčním designem, který je u nás vždy připraven na míru a v souladu s firemní kulturou dané společnosti.

Kvalitní prostor pro práci dotváří rovněž prostorná terasa, která slouží jako komunitní plocha pro různé eventy, ale i jako relax zóna.

Zdroj/foto: Penta Real Estate

Related Posts