15 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

Colliers International má nový manažerský tým ve správě Slovanského domu

Česká pobočka společnosti Colliers International oznámila, že k začátku června 2019 sestavila nový tým pro správu Slovanského domu. Slovanský dům je výjimečná budova s unikátní polohou v historickém centru Prahy. Nachází se na hlavní pražské nákupní třídě, ulici Na Příkopě, a propojuje historickou a moderní architekturu.

Property managerem celého objektu se stává Jiří Trojan. Spolupracovat bude s projektovou účetní, Zdenkou Čechvalovou, která zajistí finanční oblast správy, s Janem Zemanem, technickým managerem komplexu, a s Ivanou Pourovou, jež převezme zodpovědnost za realizaci marketingové strategie.

Jiří Trojan, který bude působit jako projektový manager správy nemovitostí pro Colliers, se v oblasti property managementu pohybuje více než deset let. Praxi získal ve společnostech jako Cushman & Wakefield, JLL nebo Penta, kde zajišťoval property a asset management kancelářských budov. Před příchodem do Colliers pracoval jako správce aktiv ve společnosti Citic Europe.

Zdenka Čechvalová nastoupila do Colliers na pozici účetní pro Slovanský dům začátkem května. Dříve působila jako finanční analytička ve společnosti Cushman & Wakefield. Předtím pracovala v různých oborech ve Velké Británii, České republice i na Slovensku. Zkušenosti má se zdravotnickým průmyslem. Mezi její obchodní partnery patřily například společnosti jako Zepter International, Lundbeck či BSP.

Jan Zeman bude působit jako technický manager objektu. Během celé své kariéry se zaměřoval na facility management a má zkušenosti se standardními komerčními projekty, retailovými centry, výrobními společnostmi, zdravotními zařízeními, i s projekty financovanými z veřejných zdrojů. Pracoval jako ředitel facility managementu ve společnosti Gravity s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko, zastával pozici provozního ředitele divize facility u Cofely s.r.o. (ENGIE). Do Colliers přichází ze společnosti Triload Invest s.r.o., kde působil jako ředitel správy budov.

Čtvrtou členkou týmu pro Slovanský dům – a zároveň novou posilou tuzemské kanceláře Colliers je Ivana Pourová. Ivana vedla správu nemovitostí ve společnosti VB Real Estate Services Czechia s.r.o. (dceřiná společnost Volksbank). Do Colliers přichází po působení na postu sales representative a podpora marketingu pražské pobočky francouzského Musée Grévin.

„Je pro nás velká pocta zajišťovat správu tohoto unikátního komplexu, kde sídlí i naše společnost. Po loňské zásadní revitalizaci zahrady prochází nyní výraznou modernizací i pasáže komplexu. Cítíme tak, že nastupujeme v pravý čas a jsme připraveni nabídnout nájemcům a návštěvníkům centra ty nejlepší služby,” řekl property manager Slovanského domu Jiří Trojan.

„Přestože budova stojí na jedné z nejfrekventovanějších ulic v Praze, byla jsem příjemně překvapená klidem a tichem, které svým návštěvníkům a nájemcům poskytuje. Jsem ráda, že zde mohu pracovat,“ dodala Zdenka Čechvalová.

Tým správců Slovanského domu sídlí rovněž přímo v jeho budově, je tak blíž jeho provozu, což pomáhá porozumět lépe chodu nemovitosti, pochopit její dynamiku a promptně reagovat na požadavky nájemců díky blízkosti k nim i k vlastníkovi.

„Je mi potěšením, že mohu mezi nás přivítat Zdenku, Ivanu, Jiřího i Jana, jejichž bohaté zkušenosti a profesní dovednosti nejen zajistí tu nejvyšší úroveň správy, kterou si Slovanský dům zasluhuje, ale zároveň posílí naši pozici v oblasti property managementu,“ uvedl Tewfik Sabongui, ředitel Colliers International pro Českou republiku. „Těšíme se na spolupráci a věříme, že dokážeme z portfolia Colliers nabídnout vlastníkovi i nájemcům více našich služeb.“

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o./Titulní foto – Colliers International – Property management pro Slovanský Dům

Related Posts