31 ledna, 2023
Obchodní centra a retail

V Pardubicích se otevírá poslední prodejna BILLA letošního roku

Společnost BILLA dnes otevírá svoji 241. prodejnu v České republice. V Pardubicích se jedná již o 3. prodejnu ve městě, v Pardubickém kraji jde o 10. prodejnu. I v tomto supermarketu se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavého pečiva, potravin od tuzemských výrobců nebo regionální speciality s označením BILLA Regionálně.

Veřejnosti se nová prodejna BILLA otevřela v Pražské ulici dnes v 7.00 hodin ráno. V rámci stávajících opatření, kdy je umožněn vstup 1 osobě na 15 m2 je v této prodejně možné do prodejny vpustit současně 58 zákazníků. Nová prodejna v Pardubicích bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 1 000 m2 přispěje také přes 50 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované. Jako obvykle na zákazníky bude čekat malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun i šumivé víno.

Lidl zahájil stavbu nové prodejny v Kladně

„V průběhu celého roku 2020 jsme čelili nejrůznějším omezením, a proto nás těší, že i přes těžkou dobu jsme byli schopni otevřít celkem devět prodejen. Děkujeme všem zákazníkům za přízeň a v příštím roce se opět těšíme, že přiblížíme naše služby zákazníkům v lokalitách, ve kterých je poptávají,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

O společnosti BILLA ČR

Společnost je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 238 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu.

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

Zdroj/foto: REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r. o.

Related Posts