5 února, 2023
Obchodní centra a retail

CBRE: TOUS otevřel nové obchody v Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájmy dvou nových obchodů španělské šperkařské značky TOUS.

Nově značka Tous zdobí obchodní centrum Arkády Pankrác v Praze a v Olympii Plzeň. Celkem má již tato úspěšná značka, která vstoupila na český trh před třemi lety, dvanáct obchodů v České republice. Během spolupráce CBRE pomohlo otevřít TOUS polovinu obchodů v České republice. Úspěšná expanze této značky je důkazem, že se TOUS na našem trhu daří.

Tomáš Beránek, Head of High Street Retail and Tenant and Representation společnosti CBRE, říká:„Velice gratuluji šperkařské značce TOUS k otevření dalších obchodů v Praze a v Plzni. Jsem rád, že se daří realizovat počáteční plány a TOUS otevřel během svého působení na českém trhu již dvanáct jednotek, a to jak v Praze, tak i v regionálních městech.“

Módní značka TOUS má své obchody v Praze na ulici Na Příkopě, OC Nový Smíchov, OC Chodov, v Metropoli Zličín, v Centru Černý Most, v OC Palladium a nově v OC Arkády Pankrác. Zákazníci z ostatních regionů mohou tyto krásné šperky, kabelky a další módní produkty zakoupit v Brně v OC Olympia Brno, v Ostravě v Avion Shopping Park a v OC Nová Karolina a v Plzni v OC Plaza a nově v OC Olympia Plzeň.

Historie módní, španělské značky TOUS začala již v roce 1920. TOUS nabízí luxusní kabelky, hodinky, parfémy, šperky a další stylové doplňky a je ikonická zejména svým symbolem medvídka. Aktuálně má TOUS pod taktovkou více než 500 prodejních míst ve 40 zemích světa. Zákazníky překvapuje a těší svým jedinečným stylem, typickým pro všechny doplňky i šperky. Vizí této značky je nabídnout dostupný luxus, který nadchne svou něžností, zábavnou povahou i mladistvým duchem.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o.

Related Posts