2 února, 2023
Obchodní centra a retail

Kaufland v Jablonci nad Nisou slaví. Začátek letních prázdnin i otevření prodejny v novém

Příjemný moderní interiér a spousta inovací čeká na zákazníky jablonecké prodejny obchodního řetězce Kaufland v ulici U Kostela. Od čtvrtka 28. 6. zde bude nakupování o poznání pohodlnější a rychlejší, a to hlavně díky zavedení nových moderních technologií. Na první dva dny otevření zmodernizované prodejny je připraveno navíc i několik speciálních akcí.

Jablonecká pobočka, o celkové rozloze 3 517 m2, nabídne svým zákazníkům vedle zmodernizovaného interiéru i spoustu dalších inovací, které pomohou s orientací na prodejně. Jednou z nich je navigační systém s piktogramy rozdělující zboží podle druhu. Čas šetří i nově vzniklé průchody mezi regály, které umožní volbu kratšího prodejního okruhu. „Věříme, že nové rozložení prodejny bude pro naše zákazníky pozitivní změnou. Podobný koncept jsme již realizovali v dalších našich prodejnách a zákazníci jej hodnotí velmi kladně,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika. Oproti dřívějšku se jablonecká prodejna pyšní také masovým pultem s čerstvými výrobky přímo od řezníků z vlastního masozávodu v Modleticích u Prahy.

Nejzásadnější změnou je však vybavení prodejny moderními technologiemi. Kromě čtečky EAN kódů pro kontrolu cen jednotlivých produktů přibydou také samoobslužné pokladny pro rychlejší odbavení nákupu. Klasický model pokladen s obsluhou tím ale nezmizí. „Chceme, aby naše prodejny poskytovaly veškerý zákaznický servis. Jednou z cest, jak toho docílit, je zavádění nových technologií. Zároveň ale respektujeme potřeby těch zákazníků, kteří upřednostňují klasické odbavení našimi pokladními,“ doplňuje ke změnám Renata Maierl. Majitele elektromobilů pak jistě potěší i rychlodobíjecí elektrostanice přímo na parkovišti před prodejnou. Stojan dokáže dobít až 80 % kapacity baterií za zhruba 20–30 minut.

V rámci slavnostního představení nových prostor jsou pro zákazníky připraveny také doprovodné akce. Ve čtvrtek 28. a pátek 29. června jsou přichystány ochutnávky sýrů, uzenin a lahůdek. Před prodejnou je připraven program pro děti. „Termín ukončení modernizace prodejny se nám sešel s koncem školního roku, proto jsme pro děti připravili různé aktivity i odměny za vysvědčení. Těšit se mohou na vozík s cukrovou vatou v typických červenobílých barvách našeho řetězce a chybět nebudou ani tolik oblíbené balonky,“ dodává na závěr Renata Maierl.

Zdroj/foto: Kaufland Česká republika v.o.s.

Related Posts