15 července, 2024
Administrativní centra a kanceláře

BNP Paribas Cardif Pojišťovna se přestěhovala. Nové kanceláře nabízejí zaměstnancům flexibilní výběr pracovního místa a prostory uzpůsobené na míru hlavním činnostem

BNP Paribas Cardif Pojišťovna, česká pobočka přední světové pojišťovny BNP Paribas Cardif, se přestěhovala do nových kanceláří. Z dosavadního sídla se přesunuli všichni zaměstnanci do větších a modernějších prostor kancelářského komplexu DOCK na pražské Palmovce. Společnost zde získává více prostoru pro svůj dlouhodobý růst ve zbrusu nové budově, v prostředí dynamicky se rozvíjející lokality a v blízkosti zeleně. Zaměstnancům prostor dává možnost flexibilního výběru pracovního místa a dostatek míst uzpůsobených pro různé druhy práce či odpočinku.

„Původní prostory jsme za 5 let již přerostli a firma potřebovala pro svůj další rozvoj nové, větší a vzdušnější kanceláře. Vybrali jsme si budovu Dock in Three u Libeňského mostu, protože nám nejvíce vyhovuje jak lokalitou, tak dispozicemi,“ říká Zdeněk Jaroš, generální ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny. Celá firma se tak přestěhovala za svým IT vývojovým centrem zajišťujícím vývoj systémů pro celý region střední a východní Evropy, které sousední prostory v komplexu DOCK na Palmovce využívá již několik měsíců.

Nové kanceláře jsou designovány v bohaté škále barev, kde hraje prim korporátní zelená, vynikají vzdušným a přirozeným světlem bohatě zásobeným interiérem a například zasedací místnosti zde nesou jména význačných míst jednotlivých zemí regionu působnosti BNP Paribas Cardif. Zaměstnanci mají možnost flexibilního výběru pracovního místa podle charakteru jejich aktuální pracovní agendy. Například jsou zde k dispozici zasedací místnosti uzpůsobené na konferenční hovory, nebo naopak klidové zóny pro dobré soustředění se na práci či společenské prostory pro setkávání se. Zaměstnanci také oceňují příjemné relax zóny a terasy s krásnými výhledy na Vltavu.

Okolí Palmovky je výborně dostupnou lokalitou v dynamicky se rozvíjející oblasti a se skvělým dopravním spojením do centra města i napojením na Pražský okruh. Cenné je také prostředí na břehu Vltavy, které nabízí zelené plochy přiléhající k řece i jejím slepým ramenům.

Zdroj/foto: ASPEN.PR s.r.o.

Related Posts