14 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

CREDITAS Real Estate připravuje nové byty v Praze

Společnost CREDITAS Real Estate z investiční skupiny CREDITAS zahájila předprodej 39 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk v komorním projektu Jateční 35, který se nachází v moderní a pulzující lokalitě Holešovic v Praze. Výstavba bude probíhat dva roky, první obyvatelé se nastěhují na konci roku 2026.

Dolní Holešovice, dříve známé pro svůj industriální charakter, prošly v posledních letech výraznou proměnou. Tato oblast se rychle rozvíjí a stává se jedním z nejžádanějších míst pro život v Praze. Nabízí totiž ideální kombinaci městského života, kultury i přírody, a dělá tak z projektu Jateční 35 dokonalé místo pro moderní a komfortní bydlení.

Prémiový projekt s pocitem soukromí a exkluzivity

Projekt o šesti nadzemních podlažích nabízí celkem 39 jednotek s dispozicemi od 1+kk po 4+kk s balkóny, lodžiemi a prostornými zahradami, situovanými do vnitrobloku. Součástí domu je 35 parkovacích stání, sklepy a jedna komerční jednotka, umístěná v přízemí.

Celá budova Jateční 35, stejně jako každý z bytů v této rezidenci, je ukázkou nadčasového a minimalistického designu a architektury. Vnější fasáda domu zapadá mezi okolní zástavbu a vhodně doplňuje charakter Holešovic. Středový pás zeleně v ulici Jateční dodává lokalitě charakter promenády. Z vyšších pater jednotek s orientací na jih je krásný výhled na Vltavu, Karlín a historické centrum města. Jednotky s orientací na sever nabídnou svým obyvatelům jedinečný pohled na novodobou architekturu celého bloku. Promyšlené parkové úpravy nově vzniklého vnitrobloku budou pro Holešovice atypické.

Geosan Development uvolňuje do prodeje další řadu bytů v projektu Rezidenci Radimova Břevnov

Vysoký standard vybavení bytů i celého objektu představuje atraktivní bydlení v komorním rezidenčním projektu, kde prim hraje pocit soukromí a exkluzivity. Jedinečná je také lokalita Dolních Holešovic, v níž sídlí kanceláře velkých firem, nabízí nepřeberné množství obchodů a služeb a pestrou paletu trávení volného času. A to vše v docházkové vzdálenosti od domu,“ dodává Tomáš Drábek, obchodní ředitel CREDITAS Real Estate.

Pulzující lokalita Dolních Holešovic láká na sportovní, kulturní i gastronomické zážitky

Strategicky umístěné na rozhraní historického centra Prahy, nabízí Holešovice svým obyvatelům nejen perfektní dopravní spojení v rámci metropole a atraktivní blízkost řeky. Také ale bezproblémový přístup k široké paletě kulturních, společenských a rekreačních aktivit. Ať už je vaším cílem prozkoumat rozmanitou nabídku místních galerií, navštívit trendy kavárny a restaurace nebo se jednoduše ponořit do klidu rozlehlých parků a nábřeží Vltavy, Holešovice vás osloví svou typickou atmosférou.

O společnosti CREDITAS Real Estate

Společnost CREDITAS Real Estate (dříve V Invest) působí na trhu již více než 30 let. Její portfolio čítá přes tisíc obytných jednotek v desítkách projektů. V příštích deseti letech plánuje postavit dalších pět tisíc bytů za 27 miliard korun. CREDITAS Real Estate je součástí investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři jejího podnikání jsou kromě nemovitostí také finanční služby a energetika.

Zdroj/foto: CREDITAS Real Estate

Related Posts