17 dubna, 2024
Zajímavosti ze společnosti

GARBE posiluje svůj tým, na pozici Property Managera přichází Tomáš Hanuš

Společnost GARBE, specialista na logistické a průmyslové nemovitosti ve střední a východní Evropě, posiluje svůj tým. Do firmy přichází Tomáš Hanuš na pozici Property Managera pro Českou republiku, který přináší 25 let zkušeností z oblasti technického provozu a správy nemovitostí nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Tomáš Hanuš je zkušený profesionál, který během své kariéry získal komplexní zkušenosti ve správě komerčních nemovitostí, především kancelářských budov třídy A a logistických areálů, ale také ve správě památkově chráněných historických objektů. V rámci pracovní náplně byl také zodpovědný za management stavebních projektů a rekonstrukcí včetně kontroly rozpočtových výdajů OPEX a CAPEX s cílem zhodnotit nemovitostní portfolio. Tomáš přichází do GARBE ze společnosti Savills, kde působil v rámci oddělení property managementu téměř 8 let. Vystudoval elektrotechnický obor a neustále si rozšiřuje vzdělání v oblasti facility, a property managementu.

Boom retail parků v menších městech startuje

Martin Polák, ředitel GARBE pro východní a střední Evropu, říká: „GARBE vstoupilo na český trh před čtyřmi lety a vybudovalo zde několik průmyslových zón. Budovy mají vysoké technické standardy a certifikace BREEAM a PENB, které oceňují zejména nájemci prostor. Role Tomáše bude v rámci správy těchto objektů tuto úroveň nejen udržet, ale také tím přispět ke zvýšení hodnoty našich nemovitostí.“

O společnosti GARBE

GARBE Industrial Real Estate GmbH je přední platforma pro logistiku a kancelářské prostory v Německu a v Evropě. Firma se sídlem v Hamburku je na trhu již více než 30 let a za tuto dobu se stala klíčovým nezávislým partnerem pro společnosti poskytující služby v rámci dopravního logistického a výrobního průmyslu. GARBE vyvíjí, nakupuje, prodává, spravuje a financuje vysoce kvalitní komerční nemovitosti v atraktivních evropských lokalitách. V současné době má GARBE ve správě pronajímatelné prostory o rozloze kolem 5 milionů metru čtverečních v celkové hodnotě 9,5 miliard euro, díky čemuž dokáže investorům nabídnout flexibilní investiční strategie.

Zdroj/foto: Owner & PR Consultant

Related Posts