23 května, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Bezpečnostní agentura G4S již operuje z budovy B pražského BB Centra

Specialista na poskytování komplexních bezpečnostních služeb, agentura G4S Secure Solutions, je novým nájemcem kompletně zrekonstruované administrativní Budovy B. Kancelářské prostory o rozloze 815 m2 agentura obsadila v červenci letošního roku, čímž doplnila další renomované společnosti ABInBev, NEWPS či Alcon Pharmaceuticals. Majitelem a správcem objektu je Koncern PASSERINVEST.

BB Centrum považujeme za významné centrum businessového dění v Praze. Při našem rozhodování jsme zohlednili, že budeme v prostředí nejvýznamnějších firem z různých oborů podnikání. Myslíme si, že do takové společnosti G4S rozhodně patří. Rovněž věříme, že skvělá infrastruktura lokality zahrnující vynikající dopravní dostupnost, širokou nabídku stravovacích zařízení, obchody, sportoviště a parky zvýší komfort pro naše zaměstnance a napomůže lepšímu skloubení pracovních a volnočasových aktivit,“ uvedl ke stěhování firmy Josef Janoušek, Finance Director CZ&SK, G4S.

BNP Paribas Real Estate: Flexibilní kanceláře zažívají druhou vlnu zájmu

G4S Secure Solutions

Bezpečnostní agentura G4S Secure Solutions s celosvětovou působností nabízí své služby v České republice již více než 30 let. Mezi poskytovateli komplexních bezpečnostních řešení zaujímá na trhu vedoucí postavení a do jejího portfolia se řadí široké spektrum služeb zahrnující fyzickou ochranu objektů, bezpečnostní systémy, elektronický monitoring či bezpečnostní poradenství.

Jsme velmi rádi, že společnost G4S rozšířila portfolio významných českých i mezinárodních firem sídlících v lokalitě Brumlovka. Služby bezpečnostních agentur využíváme nejen my jako vlastník nemovitostí, ale i řada ostatních nájemců, a proto možnost přiblížení se svým zákazníkům ze strany G4S bylo jedním z důvodů, proč si vybrali sídlo právě v BB Centru. Budova B v rámci své kompletní rekonstrukce umožnila vybudovat pro G4S nejen reprezentativní kanceláře, ale i velmi specifické technické zázemí potřeb bezpečnostní agentury,“ dodává Lenka Preslová, vedoucí obchodního oddělení společnosti Passerinvest Group.

Budova B má v 8 nadzemních podlažích celkovou kancelářskou plochu 15 600 m2 a retailové plochy o rozloze 1 240 m2. Po rozsáhlé rekonstrukci dokončené v červnu loňského roku se zařadila mezi administrativní objekty kategorie A. Nabízí průchozí atrium s vodními prvky, zelení a lavičkami propojené s novým veřejným prostorem, náměstím Ellen G. Whiteové. Nyní je zájemcům k dispozici posledních 1 500 m2 volných kancelářských ploch. Z retailových prostor zbývají v Budově B k pronájmu poslední dvě obchodní jednotky, jedna o ploše 92 m2 situovaná na Vyskočilovu ulici a další o ploše 240 m2 se vstupem z ulice Želetavská.

O společnosti Passerinvest Group

Passerinvest Group, a. s., je ryze česká investiční a developerská společnost založená a vedená Radimem Passerem. Passerinvest Group považuje za svou společenskou odpovědnost působit jako oborová ale i společenská autorita jak v roli dlouhodobého partnera města s cílem proměny často neutěšeného území v příjemnou a uživatelsky přívětivou lokalitu, tak v roli vzdělávací, podporující i moderující ve společenský důležitých oblastech, jakými jsou například rozvoj ČR prostřednictvím dopravní iniciace nebo edukace v oblasti zdraví a lidských hodnot. Passerinvest Group je jako odpovědný urbanistický developer spojována od roku 1998 převážně s BB Centrem v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě.

Dalším významným projektem v portfoliu společnosti Passerinvest Group jsou Nové Roztyly. Současný brownfield bývalého areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým poměrem zeleně, doplněný o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Mimo projekty v Praze, společnost vybudovala a vlastní i ostravský administrativní objekt Nová Karolina Park.

Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest Group, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.

Zdroj/foto: Crest Communications a.s.

Related Posts