19 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

Kanceláře v Praze 4 jsou žádané. Zkuste Mayhouse nebo Trimaran

Poptávka po kancelářích v oblasti Praha 4 je konstantně vysoká, což dokládají také poslední data Prague Research Fóra, kdy Praha 4 (24 %) skončila na druhém místě za Prahou 5 (25,4 %) za druhý kvartál roku 2018. Po Trimaranu je Mayhouse další objekt, který bude v této lokalitě brzy dostupný.

Jeho umístění na ulici 5. května zaručuje výbornou dopravní dostupnost autem i MHD. Budova se nachází mezi stanicemi metra linky C Pankrác a Pražského povstání a nedaleko je též tramvajová zastávka Na Veselí, která je obsluhována osmi denními linkami.

“Jako obrovskou výhodu pro nájemce vidím možnost umístění jejich loga na budovu, které je v ceně pronájmu. Díky zasazení budovy na ulici 5. května tak jejich reklama bude velmi dobře viditelná,” říká Michaela Miženková, Junior Consultant Office Agency.

V případě, že někteří zaměstnanci nebo hosté nájemců využívají elektromobily, budou moci využít dobíjecí zásuvky v podzemních garážích. V těch bude k dispozici 69 parkovacích míst.

V administrativní objektu si dát kávu, přečtete knihu. Do práce na kole, po práci fitness

Mayhouse vyniká rovněž množstvím služeb, které budou novým nájemcům k dispozici. Vedle elegantní centrální recepce bude umístěna lounge, která bude mít širokou škálu využitelnosti. Bude to prostor, ve kterém si nájemci budou moci dát dobrou kávu a drobně se občerstvit, přečíst si knihu z místní knihovny nebo se setkat s kolegy či obchodními partnery.

Developer nezapomíná ani na sportovce z řad budoucích zaměstnanců a zvyšování jejich produktivity. Nebudou se muset ostýchat jet do práce na kole, neboť součástí budovy bude kolárna se sprchami a zároveň zaměstnanci jistě rádi využijí fitness sál v přízemí.

“Aktivní zaměstnanci se během pauzy mohou jít projít nebo proběhnout i do blízkého parku Na Jezerce,” dodává Miženková.

Kromě těchto služeb je velkou předností budovy její bezbariérovost.

Výhled na Prahu 4 ze střešní terasy

Nájemcům nebude k dispozici jen přízemí, ale rovněž sdílená střešní terasa.

„Líbí se mi, že používání střešní terasy nelimituje majitel jen pro nájemce z posledního patra, ale překrásný výhled si užijí všichni nájemci bez rozdílu. I když se to nezdá, tak je z budovy viditelný i Pražský hrad. Majitel také nastínil, že na terase by mohl být k dispozici gril nebo kuchyňka, která by nájemcům mohla sloužit při různých oslavách, firemních eventech a podobně,” doplňuje Miženková.

Pauza na oběd v báječné Perfect Canteen

Ačkoliv budova nebude disponovat vlastní kantýnou, nájemci budou moci využít na obědové pauzy Perfect Canteen v budově České pojišťovny. Spolu s tím developer plánuje zvelebení podchodu, který vede právě k budově České pojišťovny. V okolí budovy je řada dalších restaurací, které nabízejí klasická denní menu.

Na závěr je třeba zmínit, že šest pater nabízí celkem 7 210 m2 kancelářské plochy, přičemž nejmenší pronajímatelná jednotka bude 350 m2.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./CPI PROPERTY GROUP

Related Posts