28 února, 2024
Administrativní centra a kanceláře

New Work s novou aplikací pro nájemce kanceláří v Česku

V reakci na situaci spojenou s Covidem-19 a požadavky trhu, New Work – flex office operátor přichází s aplikací pro své klienty. Umožňuje jednoduchou rezervaci zasedacích místností, objednávky doplňkových služeb a také vstup do více lokací prostřednictvím denního kancelářského vstupu a flexi stolů.

New Work je progresivní operátor flexibilních kanceláří, nabízející novou generaci servisovaných kancelářských prostor. Od začátku se zaměřuje na moderní přístup ke službám pro nájemce a pronajímatele. V roce 2020 společnost implementovala nové produkty související se správou kancelářských prostor.  Aplikace New Work Offices je poslední novinkou pro klienty. Byla vytvořena proto, aby zajistila ještě jednodušší a bezpečnější využití kanceláře díky digitální správě služeb. Aplikace byla již implementována v Polsku a Maďarsku. Od ledna je také dostupná nájemcům v České republice.

CA Immo pronajala 1 000 m2 v kancelářské budově Missouri Park v Karlíně

Český kancelářský trh potřebuje nová digitální řešení

Podle výzkumu zveřejněného v prosinci společností Cushman & Wakefield, dosáhla ve třetím čtvrtletí roku 2020 čistá poptávka na českém kancelářském trhu nejnižší čtvrtletní úrovně za poslední desetiletí. Zároveň se významně zvýšilo množství prostoru nabízeného pro pronájem. Mnoho nájemních smluv bylo zrevidováno a došlo také k výraznému nárůstu nabídky zcela nových kancelářských prostor. To vše ukazuje, že minulý rok změnil kancelářský trh, pronajímatelé očekávají větší flexibilitu a bezpečnost. Posílilo se také vnímání kanceláře nejen jako pracovního prostoru, ale i jako služby.

“Digitalizace kancelářského segmentu je budoucnost, která se stává realitou, změny jsou nyní implementovány mnohem rychleji než kdy dříve. Doposud se technologická řešení zaměřovala hlavně na facility management. Nyní kvůli výzvám souvisejících s Covidem-19 vznikají zcela nové potřeby pro komunikaci s nájemci. Zároveň připravujeme implementaci dalších digitálních nástrojů. Chceme, aby New Work byl synonymem pro flexibilní řešení, a to nejen z hlediska nabízeného prostoru, ale také z hlediska přístupu a správy kanceláří” říká Hubert Abt, zakladatel a generální ředitel společnosti New Work.

New Work App release

Všechny služby na jednom místě

Aplikace New Work Office poskytuje chytré řešení pro nájemce. Díky formě intuitivního in-app store se všem doplňkovými službami mají zákazníci přístup k plnému portfoliu produktů. Aplikace umožňuje rezervaci zasedací místnosti v reálném čase, rezervaci parkování, doplnění nábytku nebo nestandartní IT řešení. Tiketový systém pro rychlé řešení problémů pomáhá hlásit jakékoliv problémy týmu podpory.

Novou možností představenou prostřednictvím aplikace je denní kancelářský vstup a flexi stoly, které klientům umožňují přístup do více lokací kancelářských center New Work. Například nájemníci z kancelářského centra Rustonka si budou moc snadno zarezervovat konferenční prostor nebo flexi stůl v centru Coral.

Jednou z hlavních funkcí jsou online platby spolu s přístupem k historii plateb. Celý systém byl navržen tak, aby usnadňoval správu společnosti, protože poskytuje různé úrovně přístupů oddělení, například fakturační účet, kontaktní osobu nebo jiné funkce.

Další klíčovou funkcí je komunikace. Jak mezi klienty a New Work týmem, tak mezi nájemci. Především vestavěný komunikátor pomůže omezit fyzický kontakt mezi nájemci a zástupci provozovatele a zároveň zintenzivní komunikaci prostřednictvím aplikace. Kromě toho mají všichni členové přístup na členskou platformu s možností společného kanálu, kde mohou poskytovat informace o produktech a službách, zveřejňovat pracovní nabídky, průzkumy a další zajímavé novinky.

New Work – Coral, Praha

Aplikace zahrnuje otázky a odpovědi týkají se standardního používání kanceláří a také další postupy vzhledem ke Covidu-19.

Prozatím je New Work Offices aplikace k dispozici zákazníkům New Work ve vybraných lokalitách v České republice (Praha: Rustonka, Coral), v Polsku (Varšava: Wola Retro, Kaleńska, Neopark, Wilanów) a v Maďarsku (A100 a BJ48).

O společnosti New Work

New Work je jedním z předních poskytovatelů flexibilních kanceláří ve střední a východní Evropě. Společnost, která byla založena v roce 2012, spravuje kanceláře ve třech zemích: Polsko (Varšava, Krakow a Lodž), Maďarsko (Budapešť, Budaörs) a Česká republika (Praha). V těchto lokalitách provozuje 15 kancelářských center o celkové ploše 40 tisíc metrů čtverečních. Služby New Worku si vybraly takové společnosti jako jsou Lóeil, Assiduus nebo Tata Consultancy Services.

Zdroj/foto: New Work Offices/Titulní foto – New Work – Coral, Praha

Related Posts