20 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Pražský HubHub se rozrostl a testuje nový typ členství! Coworking Na Příkopě 14 téměř zdvojnásobil svou plochu

Mezinárodní coworking HubHub reaguje na zájem startupů a inovativních firem a od února rozšířil své prostory. Na prestižní pražské adrese v budově Na Příkopě 14 připojil k dosavadním 2000 m2 v pátém patře dalších 1500 m2 o podlaží níže. Nové prostory slouží hlavně větším týmům a projektům, které zde mohou využít zbrusu nový typ členství.

Zatímco původní prostory jsou vhodné především pro jednotlivce, startupy a menší týmy, nově otevřené čtvrté patro cílí na rychle rostoucí firmy, které ať už svou velikostí nebo potřebami přesáhly tradiční coworkingová řešení a vyžadují vlastní působiště s možností růstu. Právě jim HubHub nabízí zcela nový typ členství, který na 4. patře testuje – TeamCell – pracovní jednotky pro týmy o velikosti 12 až 32 osob, které vynikají flexibilitou a jsou snadno upravitelné podle přání klienta včetně možnosti adaptace do vlastní firemní identity. Každá jednotka má prostor pro zabudování vlastní zasedačky, integrované telefonní budky nebo třeba kávového koutku.

V neposlední řadě je součástí TeamCell i služba „grow consultancy“, která firmám pomáhá a radí v případě zvětšení prostor pro tým. TeamCell tak roste společně s firmou. V rámci tohoto typu členství nepřijdou klienti ani o stávající výhody, které HubHub nabízí na už zavedeném pátém patře. Stanou se nedílnou součástí mezinárodní komunity s přímým přístupem k řadě vzdělávacích aktivit, které HubHub společně se svými partnery pořádá.

Nové prostory jsou vhodné také pro firmy a korporace, které hledají dočasné místo pro speciální projekty nebo než si vybudují své vlastní sídlo. To je třeba případ přepravní společnosti FlixBus, která do HubHubu přesunula na šest měsíců své aktivity, dokud nebudou hotovy její kanceláře.„Hledali jsme flexibilní řešení v centru Prahy po dobu, kdy se připravují naše vlastní kanceláře. Nabídka HubHubu splnila všechna naše očekávání a jsme zde moc spokojeni,“ uvedla tisková mluvčí FlixBusu Martina Čmielová.

Dalším členem HubHubu využívajícím služeb nového 4. podlaží je estonský start-up Pipedrive, který patří mezi nejrychleji rostoucí firmy v Evropě. „V HubHubu jsem začínal před 8 měsíci sám, postupně jsme vytvořili tým a stale rosteme. Brzy nás bude více než 16. I proto jsme se rozhodli využít prostor 4. patra, kde máme pružnější možnosti růstu,“ říká šéf pražské pobočky Pipedrive Tomáš Řehoř.

Autory interiérů jsou opět architekti ze Studia Perspektiv, jejichž řešení současného HubHub Na Příkopě 14 postoupilo do letošního finále soutěží Kanceláře roku a CBRE Zasedačka roku.

Otevřením nového podlaží HubHub Na Příkopě 14 expanze coworkingové sítě HubHub mezinárodního poskytovatele pracovních prostor HB Reavis nekončí. Během následujících měsíců k němu přibude nový HubHub v zrekonstruovaném Paláci ARA na pražském Jungmannově náměstí, který na pěti podlažích nabídne více než 2500 m2 plochy. V zahraničí nedávno přivítal nové členy HubHub v Budapešti, připojil se už druhý HubHub ve Varšavě a nově láká nejen startupovou scénu i HubHub 20 Farringdon Street v centru Londýna.

Zdroj/foto: HB Reavis Group CZ, s.r.o.

Related Posts