6 prosince, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Publicis Groupe se přestěhovala do nového sídla v DOCKu

Česká pobočka komunikační skupiny Publicis Groupe se přestěhovala do nových kanceláří ve čtvrti DOCK na Praze 8. V novém multifunkčním areálu v blízkosti dvou slepých ramen Vltavy obsadila dvě patra administrativní budovy DOCK IN FOUR s kapacitou až 500 zaměstnanců.

Kancelářský prostor byl navržen s důrazem na dostatek pracovního místa a možnost potkávání lidí z různých částí skupiny. Zaměstnanci mohou využívat mimo jiné velkou společnou kuchyni, posezení na dvou terasách s výhledem na řeku nebo sdílená místa pro coworking. Konečnou podobu dostanou kanceláře během nadcházejících měsíců, kdy je v plánu dokončení designu a vybudování nahrávacího studia nebo ateliéru pro focení a natáčení.

Cushman & Wakefield přebírá do správy novou kancelářskou budovu Hamburk v Plzni

V budově DOCK IN FOUR mají zaměstnanci k dispozici kolárnu, garáže a v budoucnu zde vznikne rovněž italské bistro. V okolních budovách areálu jsou pak již otevřené restaurace, kavárny, fitness centrum a dokončuje se nový relaxační park s vodními prvky a možností sportovního vyžití.

Do nových kanceláří se přesunuly obě poloviny Publicis Groupe. Část agentur, mimo jiné Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Zenith, Starcom, nebo Performics, dlouhodobě sídlila v Jankovcově ulici v Holešovicích. Agentury Kindred a Red Media, které skupina koupila v roce 2018, měly dosud sídlo ve svých původních kancelářích na Smíchově.

„Sestěhování na jednu adresu je zásadním milníkem v dlouhodobé integraci Publicis Groupe. Nové kanceláře usnadní spolupráci našich specialistů a umožní nám vytvářet pro klienty ucelená řešení napříč disciplínami. To je pro nás priorita, a proto jsme se chtěli do nových kanceláří přesunout co nejdříve. I za cenu toho, že ne všechno bude 100% hotové a část věcí se ještě bude dokončovat za pochodu,“ říká Tomáš Varga, CEO Publicis Groupe pro střední Evropu.

Developerem projektu DOCK je skupina CRESTYL, pronájem pro Publicis Groupe zprostředkovala společnost Procházka & Partners, která také koordinovala výstavbu kanceláří. Vedle Publicis Groupe budou k největším nájemcům budovy DOCK IN FOUR patřit společnosti Henkel a Hornbach.

O Publicis Groupe – The Power of One

Publicis Groupe [Euronext Paris FR0000130577, CAC 40] je globální lídr v oblasti komunikace a marketingu, který klientům nabízí komplexní služby od strategie po finální řešení. Společnost se opírá o odborné znalosti soustředěné do čtyř hlavních oblastí aktivit: komunikace, média, data a technologie. Společnost má zastoupení ve víc než 100 zemích a zaměstnává přibližně 83 000 profesionálů.

Zdroj/foto: Kindred s.r.o.

Related Posts