22 července, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Rustonka: Když se skloubí účelnost, modernost, estetika a tradice

Jedinečný kancelářský komplex Rustonka charakterizuje modernost, funkčnost a důraz na ekologii a udržitelnost. Developer J&T Real Estate projekt postavil v žádané lokalitě pražského Karlína, jen 2 minuty od stanice metra Invalidovna. Rozsáhlý projekt nabízí budoucím nájemcům 38 tisíc m2 kancelářské plochy a přes 2 tisíce m2 maloobchodní plochy. Přečtěte si, proč právě Rustonka je vhodným prostorem pro vaše podnikání.

3 budovy kancelářského projektu Rustonka

Komplex Rustonka se skládá ze tří budov. První kancelářská budova z nich je již úspěšně obsazená, druhý stojící objekt dosud nabízí několik kancelářských jednotek. Poslední budova, jejíž výstavba byla zahájena v letošním roce, je již částečně pronajatá.

„Architektura komplexu je inspirována industriální minulostí Karlína. Je patrné, že se architekti snažili snoubit design s funkčností. Nájemce si zde vytvoří komfortní místo pro své podnikání,” říká Klára Kabátová, Senior Consultant z týmu Office Agency.

Autorem projektu je architektonické studio CMC ARCITECTS.

Rustonka oceněná certifikátem LEED

„Projekt dále klade důraz na ekologii a udržitelnost. Díky tomu získal certifikát LEED Gold. Například část zeleně v okolí budovy je zasazena do štěrku s ohledem na šetrné užívání vody,” dodává Kabátová.

Střešní terasy využijí nájemci pro relax

Dalšími atraktivními prvky jsou otevíratelná okna a rozsáhlé střešní terasy pro nájemce zdarma. Terasy a další společné prostory mají pokrytí wifi signálem. Projekt je ale progresivní i ve využívání dalších moderních aplikací. Jednou takovou je Spaceflow.

Díky této aplikaci se budou nájemci cítit komfortněji a uspokojí široké spektrum svých potřeb a požadavků. Parkování v budově zase usnadní aplikace pro sdílené parkování – Mr. Parkit.

Vynikající dostupnost žádané lokalitě pražského Karlína

Vynikající je také lokalita a dostupnost Rustonky. Stanice metra Invalidovna, zastávky tramvaje a autobusu se nacházejí jen dvě minuty od administrativního komplexu a důležité výpadovky vedou ve vzdálenosti pouhých 20 minut jízdy autem.

Rustonka zejména vyniká bohatou nabídkou služeb.

“Nájemci si mohou vybírat z velkého množství trendy restaurací, kaváren, vináren a obchodů se zdravými výživami a saláty, jež se nacházejí v okolí. Ať už půjdou zaměstnanci na oběd, pracovní schůzku, nebo si po práci s kolegy jen tak posedí, vždy budou mít možnost výběru, kam zajít vzhledem k množství restaurací a kaváren různých konceptů. Z dalších nabízených služeb zaměstnanci určitě dále ocení drogerii, trafiku, obchod s potravinami nebo čistírnu oděvů. Za zmínku stojí mimořádně rozsáhlé možnosti sportovního vyžití. Oblast je protkána sítí cyklostezek, běžci ocení trať z Rohanského ostrova do centra podél řeky a golfisti nedaleké hřiště,” přibližuje Klára Kabátová.

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./J&T REAL ESTATE, a. s. (www.rustonka.cz)

Related Posts