27 února, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne kanceláře v karlínské budově PRAGA Office & Garden

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kancelářských prostor v nově vznikající administrativní budově PRAGA Office & Garden, situované v původní zástavbě Karlína, na úpatí Vítkova. Budova po svém dokončení nabídne špičkové kanceláře s industriálním nádechem i místa pro relaxaci v přilehlé zahradě s parkovou úpravou.

PRAGA Office & Garden

PRAGA Office & Garden se stane součástí multifunkčního komplexu PRAGA, který vzniká na brownfieldu po opravně stejnojmenných prvorepublikových automobilů. Na industriální minulost upomene jak zrekonstruované původní průčelí areálu, tak interiéry kanceláří s přiznanými materiály a odhalenými technickými rozvody. Nadčasově pojatá budova, vznikající podle návrhu studia ADNS architekti, nabídne celkem 2 000 m2 stylových kancelářských prostor v šesti podlažích, špičkové technologie, atraktivní lobby s přípravou na recepci a parkovací stání v podzemní garáži. Budoucí nájemníci se mohou těšit na dostatek denního světla, který zajistí kompletně prosklená severní fasáda, výhledy na panorama Karlína i na chvilky odpočinku v klidné zahradě ve vnitrobloku, jejíž architektonickou stránku navrhl Charles Butler z developerské společnosti M2 Real Estate, která celý komplex realizuje.

PRAGA Office & Garden – office

Díky svému umístění jen pár kroků od Karlínského náměstí a stanice metra Křižíkova nabídne PRAGA Office & Garden vynikající dostupnost autem i MHD. V nejbližším okolí budovy se navíc nachází široké spektrum restaurací, bister, kaváren i dalších služeb, ale i travnaté plochy s lavičkami na Karlínském a Lyčkově náměstí a rozlehlý park na Vítkově.

PRAGA Office & Garden – office

„PRAGA Office & Garden představuje ideální příležitost pro kreativní společnosti, které se chtějí prezentovat v kontextu pulsující čtvrti s jedinečnou energií a živým kulturním i kulinářským děním. Zároveň nabídne špičkový standard a inspirující architektonická a designová řešení,“ říká Sylva Turinská, Senior Consultant ve Svoboda & Williams.

K dispozici od Q2 2020.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts