22 září, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams přináší komplexní nabídku flexibilních kanceláří v Praze

Od počátku tohoto roku Svoboda & Williams značně rozšířila nabídku pražských flexibilních kanceláří. V reakci na rostoucí popularitu tohoto nájemního konceptu zároveň pronajímatelům přináší komplexní služby v oblasti pronájmu i managementu flexibilních kanceláří.

Poptávka po menších kancelářských prostorech s flexibilní dobou nájmu stále roste a podle posledních průzkumů se zdá, že ji negativně neovlivní ani současná koronavirová krize. Naopak lze očekávat, že nájemci budou vyžadovat vyšší míru flexibility na všech úrovních nájemního vztahu. Tým pronájmu komerčních prostor tak v posledních měsících výrazně doplnil portfolio kanceláří s flexibilní dobou nájmu – nyní zastřešuje téměř kompletní pražský a brněnský trh.

„V současné době víc než kdy jindy vnímáme, že zájemci o pronájem požadují větší flexibilitu v délce nájemní smlouvy a ve využívaných dispozicích, zároveň často poptávají nabídku specifických služeb,” dodává Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams.

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts