20 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams nabízí kanceláře k pronájmu v budově Patria West Offices

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla pověřena zprostředkováním pronájmu kanceláří v administrativní budově Patria West Offices (budova City West B1) v pražských Stodůlkách, která je součástí portfolia Patria investiční společnosti.

Na pěti nadzemních podlažích budovy Patria West Offices (budova City West B1) se nachází celkem 22 755 m² pronajímatelné plochy – v současné době jsou k dispozici menší prostory na prvním a třetím podlaží. Díky pásům velkoformátových oken je každé patro zalité denním světlem, navíc se z nich otevírá výhled do přilehlé zeleně a na náměstí, které tvoří hlavní urbanistický celek komplexu.

Brumlovka (BB Centrum) uvítalo nového nájemce, díky němuž objevíte svět virtuální zábavy

Část čtvrtého patra je vyhrazena pro servisované kanceláře s flexibilní dobou nájmu West Flexi Offices, v nichž se nacházejí kromě klasických i denních kanceláří a coworkingu také zasedací místnosti. Tyto prostory mohou využívat jak samotní nájemci West Flexi Offices, tak dlouhodobí nájemci z budovy i z celého komplexu City West. Součástí budovy Patria West Offices je rovněž centrální recepce, prosklený parter s restauracemi i obchodními jednotkami a fitness centrum. V podzemní garáži se nachází 426 parkovacích stání a v bezprostřední blízkosti jsou k dispozici nabíjecí stanice pro elektromobily Siemens a E.ON.

Předností administrativního komplexu City West, jehož je Patria West Offices (budova City West B1) součástí, je rozlehlý park, který dává celému objektu nadstavbu příjemného pracovního prostředí v zeleni.

Atraktivitu budovy vedle přilehlého parku a dobré dostupnosti z centra města zvyšují in-house servisované kanceláře West Flexi Offices. Požadavky nájemců se v posledních letech proměnily a je potřeba, aby větší office parky na tento vývoj reagovaly vyčleněním části prostor pro flexibilní koncept kanceláří. Proto věříme, že budou kanceláře k pronájmu v Patria West Offices pro potenciální nájemce zajímavé i z tohoto důvodu,“ dodává Jaroslav Waldhauser ze Svoboda & Williams.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o./Titulní foto – Patria West Offices

Related Posts