19 července, 2024
Investice a rozvoj

JLL zprostředkovala prodej projektu View Spořilov společnosti GARTAL

JLL zprostředkovala prodej stavebního pozemku o celkové podlahové ploše téměř 4 tisíce m2 s platným stavebním povolením pro výstavbu 68 bytů. Pozemek na ulici Choceradská v Praze 4 koupila společnost GARTAL od KK invest group. Výši transakce, kterou zajišťovalo oddělení SMI (Small & Medium Investments), si nepřála žádná ze stran uvést.

Kromě 68 bytů, z nichž všechny budou disponovat terasou či balkónem, je součástí projektu také 47 parkovacích stání a 16 sklepů přímo v budově. Dalších více než 90 parkovacích stání může nabídnout separátní garážový dům. Lokalita pražských Záběhlic, kde se projekt nachází, je díky vynikající dopravní dostupnosti v posledních letech na vzestupu a po bytech v této oblasti je velká poptávka. View Spořilov navíc získal cenu odborné poroty pro realitní projekt roku 2018 v Praze 4.

Úspěšný rok pro skupinu GARTAL

Spořilov je součástí katastrálního území Záběhlice v jihozápadní části Prahy. Většinu území tvoří rodinné domy a také dvě sídliště. Záběhlice mají vynikající dopravní dostupnost, a to jak díky napojení na Jižní spojku a ulici 5. května, tak i prostřednictvím městské hromadné dopravy zajištěné tramvajemi a autobusy. Lokalita také disponuje veškerou nabídkou služeb a v okolí se navíc nachází dostatek zeleně.

Zdroj/foto: Jones Lang LaSalle s.r.o.

Related Posts