23 května, 2024
Průmysl a logistika

Komerční zóna Nehvizdy se rozšiřuje o NEPOINT PARK Nehvizdy

Záměrem stavby je stavby objektu haly, která doplní halu společnosti OLYMPTOY s.r.o. o halu s administrativním a skladovým zázemím. Firma se zabývá velkoobchodním nákupem, dovozem , redistribucí i přímým maloobchodním prodejem dětských hraček. V objektu společnosti OLYMPTOY s.r.o. je situováno vedení firmy, vzorkovna, balení zásilek pro menší obchody a sklad. Záměr NEPOINT PARK Nehvizdy doplňuje celkový požadavek zahrnující dostavbu skladové haly s kompletním vybudováním zpevněných ploch a inženýrských sítí.

Budova se bude skládat ze dvou částí a to , samostatné 3 patrové kancelářské budovy s obchodními plochami na kterou plynule navazuje skladová hala. Koncept budovy bude vycházet z osvědčeného a funkčního konceptu již existující sousední budovy OLYMPTOY, se kterou bude tvořit skladový areál prostor s jednotnou ostrahou a společnými službami. Kolem celé budovy bude vybudována jednosměrná ulice, která bude navazovat na již existující komunikace sousedního areálu OLYMPTOY. Parkoviště pro osobní vozy bude umístěné na východní a západní straně. Mezi budovami na společné komunikaci se sousedním areálem bude vybudovaná vrátnice.

Administrativní budova bude třípatrová, bude požárně oddělena od skladu s požárními prostupy v každém patře. Zachován bude koncept stávajícího objektu OLYMPTOY. Přístup do jednotlivých pater bude jedním centrálním a dvěma krajními schodišti a výtahem. Skladová hala se bude skládat ze 3 samostatných skladových úseků (3 x 4 000 m2), vzájemně propojených protipožárními dveřmi. Světlá výška haly bude 12,5 m.

Předpokládaný termín zahájení je v roce 2018 a dokončení 2019 (předpokládaná doba výstavby 10 měsíců)

Zdroj/foto: EIA, redakce RETREND.cz/EIA

 

Related Posts