28 února, 2024
Průmysl a logistika

Real Digital spustí v Chebu hlavní distribuční centrum pro německý trh

Revitalizovaný areál bývalých chebských strojíren má nového nájemce. Německý online prodejce Real Digital bude ode dneška moci využít budovu o velikosti 27 000 m2, která se vloni zařadila mezi největší nové nájemní transakce v Česku. Projekt aspiruje na vysoké ohodnocení v rámci nejnovějšího standardu ekologické certifikace BREEAM a může se tak stát jednou z nejšetrnějších hal v Evropě z pohledu udržitelného rozvoje. Moderní halu pro e-commerce financuje a vlastní skupina Accolade.

 „Dokončení této transakce jasně dokazuje, že dlouhodobý trend, kdy poptávka po moderních prostorech pro internetové hráče výrazně roste, se kvůli současné situaci ještě více umocnil. Nás kromě funkčnosti moderních hal zajímá také jejich udržitelnost. Tímto projektem se naše portfolio rozrostlo již na jubilejních 700 000 m² budov s certifikací BREEAM. Šetrný přistup k okolí a životnímu prostředí, dobré hospodaření s energiemi, moderní technologická řešení a přívětivé prostředí pro zaměstnance. To vše tyto budovy splňují a já jsem rád, že právě distribuční centrum Real Digital aspiruje na vůbec nejvyšší hodnocení, a zařadí se tak mezi nejšetrnější haly v Evropě,“ okomentoval Milan Kratina, CEO Accolade.

Investice do revitalizace areálu starých strojíren přesáhne miliardu. V parku Cheb South roste první budova. Využije ji Real Digital

O Real Digital

real.digital patří mezi největší e-Commerce hráčů na německém trhu. Dynamická se rozvíjející společnost s plochou organizační strukturou a možnostmi velkých společností. Propojuje mnohaleté zkušenosti v oblasti maloobchodu se start-upovým duchem a know-how v elektronickém obchodování. Nabízí komplexní sortiment s více než 15 miliony produktů více než 5.000+ obchodních partnerů ve více než 5.000 kategoriích. Měsíční návštěvnost našeho portálu je více než 19.000.000 návštěvníků.

Zdroj/foto: Accolade, s.r.o., LinkedIn

Related Posts