15 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Apartmány Bramberk: původní objekt ožil rekonstrukcí

Stavební práce na horském projektu Apartmány Bramberk, který vzniká rekonstrukcí objektu bývalého rekreačního střediska v Peci pod Sněžkou, běžely v uplynulém roce podle harmonogramu.

Rekonstrukce původního objektu se před zazimováním soustředila především na přístavby bazénu a jižního výtahu. Bylo tak vybetonováno dno bazénu i jeho obvodové stěny, které byly následně pokryty hydroizolací. Zároveň byla zahájena stavba krytých parkovacích stání.

Central Group: Rychlejší povolování nové výstavby je ve velkém ekonomickém zájmu státu

Po dokončení nabídne projekt Apartmány Bramberk deset velkoryse pojatých jednotek o ploše od 113 do 155 m2. Součástí domu bude také privátní wellness s 15metrovým bazénem a reprezentativní lobby s barem. Vzhledem umístění projektu v horských podmínkách závisí výstavba na počasí. Celý objekt je tak nyní zazimován a zabezpečen a předpokládané pokračování stavebních prací je stanoveno na březen 2022.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts