2 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Bytový dům CSV@ŘEPY hlásí vyprodáno

První prémiový bytový projekt Chytrého bydlení společnosti Trigema byl vyprodán. Bytový dům CSV@Řepy nabídl dohromady 24 jednotek ve velikosti od 1+kk do 3+kk. K doprodeji zde již pouze zbývá 7 parkovacích stání.

Pětipodlažní bytový dům CSV@Řepy se přitom začal prodávat až po celkovém dokončení stavby. Díky tomu, že je v kategorii Chytrého bydlení Premium, je v každém bytu například dřevěná podlaha a vnitřní podlahové vytápění. Nechybí ani velká posuvná francouzská okna a prosklené balkóny, jež v nejvyšších podlažích nahrazují velké rozhlehlé terasy.

Součástí vybavení je dále také technologie inteligentního ovládání bytu, která na dálku řídí nejen světla, rolety a externí žaluzie, ale také třeba vytápění jednotlivých místností. Čidla kvality vzduchu zase měří v interiéru koncentraci oxidu uhličitého. Ukazují, jak moc je v bytě vzduch vydýchán. Uživatelé bytu se mohou navíc napojit na rekuperační systém, díky němuž dochází ke zpětnému získávání tepla prostřednictvím rekuperačního výměníku.

Parkování je umožněno především v podzemních garážích, kam je vjezd přímo z ulice Čistovická. Pro případné zájemce se tu aktuálně nabízí ještě 7 parkovacích míst. K tomu je třeba již jen kontaktovat prodejní oddělení společnosti Trigema.

Za celkový architektonický koncept byla odpovědná architektonická kancelář ADNS. Kombinace bílé fasády s balkónovým zábradlím a využitím materiálu Corten na domě vytváří dojem minimalismu. Tato odolná ocel, která představuje zajímavý architektonický prvek, je rovněž využita u vstupu do budovy, ve výtazích a jednotlivých bytech, což dodává exteriéru a interiéru prvek elegance.

V 8. ročníku soutěže Realitní projekt roku získal tento dům Cenu odborné poroty.

CSV@Řepy leží v Praze 6 u ulice Čistovická. Rezidenti najdou v blízkosti oboru Hvězda, lesopark Řepy a areál Ladronky. Městská hromadná doprava je v místě zajištěna díky stanici metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny a zastávkám tramvají a autobusů Bílá Hora. Další napojení je umožněno prostřednictvím stanic metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny. Více informací o projektu lze nalézt na www.cistovicka.cz

Zdroj/foto: Trigema a.s.

Related Posts