15 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Central Group nabídne designové byty na pražské Harfě

Central Group vstupuje do segmentu designového bydlení. V pražské Libni, která patří dlouhodobě k vyhledávaným pražským rezidenčním lokalitám, zahájí prodej Harfa Design Residence, která osloví všechny milovníky kvalitního metropolitního bydlení a designu. Od 4. května nabídne v sousedství nákupního centra Galerie Harfa a kousek od metra Českomoravská 75 bytů a ateliérů s termínem dokončení v září 2020. Zájemci zde budou moci vybírat zejména z bytů menších efektivních dispozic, které jsou rovněž ideální příležitostí pro investory.

Harfa Design Residence vyrůstá v pražské Libni, v sousedství moderního nákupního centra Galerie Harfa. Rodí se na místě, kde se původní činžovní zástavba potkává se současnou moderní architekturou. „Jsem přesvědčena, že tento mimořádný bytový dům svým pojetím a unikátní architekturou osloví zejména ty zájemce, kteří hledají kombinaci kosmopolitního bydlení a výjimečného designu,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Jedinečný design a špičková kvalita

Architekti Central Group navrhli dům s unikátní designovou kovovou fasádou, která se citlivě doplňuje se skleněným zábradlím na prostorných balkonech a terasách. Harfa Design Residence ale nevypadá skvěle jenom zvenku. Noví majitelé se mohou spolehnout i na špičkovou kvalitu v interiéru. Designové luxusní provedení v sobě zahrnuje například prvotřídní dřevěné podlahy nebo kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly. Chloubou každého bytu potom budou luxusní designové koupelny. Samozřejmostí je podlahové vytápění v celém bytě, které se vhodně doplňuje s moderní rekuperací, která v létě dochlazuje až o šest stupňů Celsia a zároveň zajišťuje přísun čerstvého vzduchu i úspory za vytápění. Místem pro setkávání u dobrého vína, šálku prvotřídní kávy či výtečné večeře se zcela jistě stane útulné atrium v centrální části domu, kde vznikne prostor pro kvalitní restauraci a kavárnu.

Výhodná investice díky výjimečné poloze

Harfa Design Residence je u metra Českomoravská a do centra města se lze za pár minut dostat velmi pohodlně i tramvají, jejíž zastávka je přímo před domem. Je tedy zřejmé, že Harfa Design Residence je také skvělou volbou pro investory. Ti si zde mohou vybírat z pestré škály zejména menších bytů 1+kk, které patří mezi nájemníky k nejžádanějším. „Uvědomujeme si, že poloha tohoto výjimečného projektu bude pro investory velmi atraktivní. I proto zde ve stylové vstupní hale vybudujeme recepci s nonstop provozem, která majitelům bytů zajistí dohled nad bezpečností a pořádkem i maximální komfort díky možnosti nejrůznějších služeb,“ doplnila Tomášková.

Nákupní možnosti v okolí jsou nepřeberné, a to zejména díky sousednímu obchodnímu centru Galerie Harfa, kde jsou zastoupeny všechny typy obchodů, služeb i restaurací. Zrekonstruované libeňské ulice pak příjemně překvapí pestrou nabídkou menších obchodů či útulných kaváren a restaurací. Pro aktivní sportovní vyžití se doslova nabízí park Podviní, kde jsou skvělé možnosti pro plnohodnotnou a aktivní relaxaci.

Ceny včetně DPH, veškerého příslušenství a designového luxusního provedení, zde začínají na 3,3 milionu korun.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s.

Related Posts