29 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Společnost easyBNB, specializující se na správu krátkodobých pronájmů, se stala jedním z 10 nejslibnějších startupů pro rok 2020

Český startup easyBNB, který se zaměřuje na správu krátkodobých pronájmů bytů pro majitele nemovitostí, se zařadil mezi 10 nejslibnějích startupů v České republice pro rok 2020. Ten vydal magazín EU-Startups.com, přední online publikace se zaměřením na startupy v Evropě založený v roce 2010.

Podle autorů byly do TOP 10 zařazeny společnosti, které vznikly v posledních několika letech a vykazují úspěšnou činnost, a to buď z hlediska financování nebo rozvoje. Všechny jmenované startupy mají rovněž zajímavý a impozantní obchodní model.

“Dostat se do výběru deseti nejslibnějších startupů v Česku po boku tak zajímavých jmen a v prostředí obrovské konkurence je pro nás opravdovým potěšením. Jsme hrdí na to, že má naše práce smysl a že tuto skutečnost dokáže ocenit i nezávislý pozorovatel. Máme za sebou další úspěšný rok, kdy se nám mimo jiné podařilo expandovat také do Francie. Proto věřím, že vloženou důvěru ani letos nezklameme, uvedl Kevin Gestin, jeden ze zakladatelů a CEO společnosti.

Pro společnost easyBNB to není první ocenění, které získala. V únoru 2019 vyhrála prestižní cenu Francouzsko-české obchodní komory v kategorii „Podnikatelský příběh“ za působivý obchodní růst.

O easyBNB

Společnost easyBNB je specialistou na poli krátkodobých pronájmů. Vlastníkům a manažerům nemovitostí nabízí komplexní servis včetně správy nemovitostí, administrativních a právních služeb, interiérového designu, komunikace s hosty, tvorby nabídek a optimalizace cen. To vše na profesionální úrovni za dodržení veškerých pravidel a norem spojených s krátkodobým pronájmem nemovitostí. Společnost easyBNB založili Kevin Gestin a Faical Orakzai v roce 2016. Aktuálně spravuje přes 200 nemovitostí v České republice, Francii, Španělsku a v Řecku a inzeruje na více než 35 platformách včetně Airbnb, Booking.com, HomeAway, TripAdvisor, Expedia, a dalších. easyBNB je členem České asociace pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí ČAPUS.

Zdroj/foto: easyBNB  s.r.o./Titulní ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts