25 června, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Ekospol zahajuje prodej bytů v Ekocity Hostivař

Developerská společnost Ekospol i v novém roce představuje další mimořádný rezidenční projekt a to Ekocity Hostivař. Ten nabízí cenově nejdostupnější byty v Praze při zachování vysoké kvality a standardů. Zájemci za nový byt zaplatí o zhruba 45 tisíc korun za metr čtvereční méně, než je celopražský průměr. Ceny jednopokojového bytu 1+kk začínají na mimořádně příznivých 3,326 milionu korun, nejlevnější byt 2+kk vyjde na 4,545 milionu korun a za třípokojový byt 3+kk zaplatí zájemci 5,937 milionu korun. Nejlevnější ateliér 1+kk stojí dokonce 2,626 milionu korun. Oproti běžné nabídce klienti ušetří miliony korun. Ekocity Hostivař vyroste v atraktivní pražské lokalitě s výbornou dopravní dostupností.

Dostupnost bytů ve vysoké kvalitě

„Ekospol se od ostatních firem na trhu liší hlavně tím, že připravuje byty dostupné co největšímu počtu zájemců. I v době rostoucích cen v loňském roce jsme dokázali nabídnout výjimečný projekt Výhledy Barrandov II, na který nyní navazuje náš nejnovější projekt Ekocity Hostivař. Také zde nabízíme bezkonkurenční ceny, které ale nejsou vykoupeny nižší kvalitou. Naopak, všechny naše byty nabízí vysoký standard už v základní ceně. Přesto na nich klienti ušetří miliony korun,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

„Tak příznivé ceny můžeme nabídnout díky optimalizaci všech procesů při přípravě i výstavbě bytů, snížením sazby DPH o tři procentní body od Nového roku a v neposlední řadě realizací nižšího zisku,“ vysvětluje Korec.

Projekt Ekocity Hostivař je tak mimořádný, že i u něj Ekospol nabízí garanci nejnižší ceny. „Srovnatelně kvalitní nové byty s tak výhodnou cenou nikde jinde v Praze nenajdete. Jsme si tím natolik jistí, že i tentokrát nabízíme garanci nejnižší ceny. To znamená, že pokud přesto najdete srovnatelný nový byt za nižší cenu, tak ji nejen dorovnáme, ale ještě snížíme o dalších sto tisíc korun,“ zdůrazňuje Korec.

Nízkoenergetické bydlení a prostranství mezi domy

Rezidenční projekt Ekocity Hostivař při ulici U továren tvoří šest nízkoenergetických domů s celkem 724 byty a 80 ateliéry. K nim náleží 559 parkovacích stání. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk až po 3+kk přičemž ke každému bytu náleží buď balkon, terasa nebo předzahrádka. Prostranství mezi domy obohatí zeleň lákající ke klidnému odpočinku. Součástí areálu bude také zcela nová mateřská škola. Díky bezkonkurenční ceně jsou byty vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

Ekospol - Ekocity Hostivař

Nižší cena neznamená horší kvalitu, právě naopak. Ekocity Hostivař už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy.

Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří,“ vysvětluje Korec.

Atraktivní lokalita a dobrá dopravní dostupnost

Ekocity Hostivař leží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. „Pražská Hostivař spojuje skvělou dopravní dostupnost s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a bohaté občanské vybavenosti. Projekt se nachází přímo u autobusové zastávky a jen pár minut chůze od vlakového nádraží Praha – Hostivař. U něj se nachází retenční nádrž se zalesněným okolím, které je oblíbeným místem pro procházky i aktivní pohyb. Hostivař je atraktivní díky rozlehlému lesoparku a vodní nádrži sloužící ke koupání a dalším vodním sportům včetně vodního vleku. Vyhledávané jsou hlavně zdejší písčité pláže, dětská hřiště či rozsáhlá síť cyklostezek,“ přibližuje lokalitu projektu Korec.

V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. Milovníci přírody stráví dlouhé chvíle prozkoumáváním třešňového sadu Hájecká, kde na ploše přesahující půl hektaru rostou vzácné odrůdy třešní jako například Granát, Baltavarská či Burlat. Rozmanité meandry Botiče budou lákat k dlouhým klidným procházkám. Hostivař jednoznačně znamená ideální bydlení pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas.

Ekospol - Ekocity Hostivař

O společnosti Ekospol

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Během 30 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 58 velkých developerských projektů pro více než 10 000 spokojených zákazníků. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Společnost EKOSPOL je podle mezinárodního časopisu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy.

Zdroj/foto: Ekospol

Related Posts