19 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Geosan Development postaví komorní rezidenční projekt na Smíchově

Developerská společnost Geosan Development uvádí na trh dva bytové domy v ulici Na Neklance v Praze 5. Komorní projekt o čtyřech nadzemních podlažích nabídne celkem 31 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkonem nebo terasou. Byty v přízemí budou mít k dispozici předzahrádku. Projekt má pravomocné územní rozhodnutí. Prodej bytů byl právě spuštěn a samotná výstavba začne na jaře příštího roku. Předpokládaný termín dokončení je v roce 2020.

„Bytové domy Na Neklance leží v atraktivní lokalitě pražského Smíchova pouhé 4 minuty jízdy autem od Anděla, poblíž tramvajové zastávky Laurová. Nachází se mezi Pavím vrchem, jehož severní část zaujímá park Santoška, a zalesněnou částí svahu nad Radlickým údolím. V okolí projektu je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně sportovního areálu s plaveckým bazénem, fitness centrem a tenisovými kurty. Cesta na Pražský okruh zabere jen minutu jízdy, na ruzyňské letiště cesta trvá 20 minut,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Dva solitérní domy čtvercového půdorysu jsou dílem architektonického studia Atelier Slavíček architekt. Vysoký standard projektu odpovídá exkluzivní lokalitě vilové zástavby na pomezí pražského Smíchova a Radlic. Oba domy na první pohled zaujmou elegantními liniemi a velkými okny. Přírodní barvy i materiály podtrhují půvab okolní přírody. V projektu záměrně převažují jižně orientované byty, které na horních podlažích nabízejí výhledy na Prahu.

Rezidence Neklanka je uzavřeným oploceným areálem, poskytujícím svým rezidentům bezpečí a dostatek soukromí, to vše s lesem doslova za okny. Podzemní podlaží pod každým domem je využito pro sklepy a parkování rezidentů. Společné prostory jsou řešeny v duchu moderního zdravého životního stylu s důrazem na ekologii: proto je jejich součástí nejen kolárna, ale i dobíjecí stanice pro elektromobily. Jelikož jižním směrem od ulice Na Neklance stojí domy v mírném svahu, podzemní podlaží v uličním průčelí bude v úrovni terénu. Díky tomu zde vznikne prostor i pro maloobchodní jednotku.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s.

Related Posts