15 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Getberg slaví úspěch s projekty v blízkosti Prahy

Realitní a developerská společnost Getberg hlásí velký zájem o byty a domy projektu East Gardens ve Strančicích u Říčan. Za pouhých osm měsíců od začátku prvního předprodeje má své majitele již více než 70 %. Další projekt developera, G Residence Unhošť na Kladensku, je pak již vyprodaný zcela. Oba projekty jsou ve fázi hrubé stavby.

„East Gardens těží, jako všechny předchozí projekty Getbergu, z vynikající a atraktivní lokality.  Ze strančických kopečků je vidět na Prahu, pohled na druhou stranu ukazuje třeba přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Žila zde dynastie Ringhofferů, především je to ale malebný kraj Josefa Lady. Strančice mají vynikající vybavenost od školky, školy, lékárny a fitness centra, přes tradiční hospodu až třeba po farmu, kde lze mít ustájeného vlastního koně. Strančice leží přímo na vlakové trati do Prahy. Pohodlná cesta na Hlavní nádraží trvá jen půl hodinky, vlaky jezdí třikrát za hodinu, kousek je to také k nájezdu na D1, “ říká Kamil Dunaj z Getbergu.

GETBERG: Vycházející hvězdy pro bydlení v okolí Prahy. Jaké lokality konkurují Průhonicím či Říčanům?

East Gardens nabízí celkem 89 jednotek, z čehož je 41 řadových domů a 48 bytů. Předpokládané dokončení prvních domů je v červenci 2021. Centrum obce se nachází jen pár minut chůze od projektu East Gardens. Nedaleko je to také do Říčan, které právem opakovaně vítězí v žebříčku společnosti Obce v datech a poradenské firmy Deloitte jako místo s nejvyšší kvalitou života. Ve Strančicích a nejbližším okolí najdete po celý rok spoustu příležitostí, jak načerpat novou energii.

G-Residence

G Residence v Unhošti na Kladensku již je vyprodána a všechny byty od 1kk až po 4kk mají své majitele. Společnost Getberg tak navazuje na úspěšně realizované projekty Modrý Platan či Black Roofs ve Vysokém Újezdě na Berounsku a rozšiřuje řadu úspěšně realizovaných a prodaných domů i bytů v blízkosti Prahy. Společnost Getberg směřuje i své nové projekty do blízkého okolí Prahy, kde lidé stále více oceňují kombinaci dosahu centra hlavního města s benefity vesnického života, kterou nabízí bydlení kousek od Prahy.

Kromě výhod bydlení dostupně za hlavním městem v blízkosti přírody a výhod nejen v době pandemie, se pořízení rodinného domu či bytu také ukazuje jako zajímavá investice a uložení peněz v nejisté době.  Realit je v prstenci okolí Prahy totiž dlouhodobý nedostatek a investice do nemovitosti v lukrativních lokalitách okolí Prahy může být pro klienty vhodnou volbou, která vložené prostředky s nejvyšší pravděpodobností zhodnotí.

Modrý Platan

O společnosti GETBERG

Společnost Getberg směřuje své stávající i nové projekty do blízkého okolí Prahy, kde lidé stále více oceňují kombinaci dosahu centra hlavního města s benefity vesnického života, kterou nabízí bydlení kousek od Prahy.

Zdroj/foto: ASPEN.PR s.r.o./Getberg – East Gardens Strančice

Related Posts