15 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Getberg vstupuje na Kladensko s novým projektem ICON Park. Postaví nejmodernější typ bydlení v blízkosti Prahy

Realitní skupina Getberg, která se specializuje na realizace developerských projektů v atraktivních lokalitách nedaleko Prahy, představuje další velký projekt, ICON Park. Getberg bude realizovat projekt rezidenčního bydlení v zatím neobjevené lokalitě Dubí s ideální dostupností Prahy a centra Kladna. Vznikne zde nejmodernější rezidenční bydlení v místě s vynikajícím poměrem cena / výkon. Celkem zde Getberg vybuduje 230 bytů a další občanskou vybavenost, která výrazně posune lokalitu kupředu.

Finančně dostupné byty pro všechny

Jedná se o perspektivní a strategickou lokalitu kousek od Prahy – 15 minut je vzdálen Zličín nebo nádraží Veleslavín, necelých 12 min. pak nákupní centrum Šestka. V Praze budete za 10 min a v centru Kladna za necelých 5 min. Letiště Václava Havla, město Slaný či Krušné hory, které nabízejí možnosti turistiky a lyžování jsou též velmi dobře dostupné. Velký rozvoj místo očekává od roku 2028, kdy bude zprovozněna rychlodráha Praha – Kladno. Jedná se o finančně dostupné byty pro všechny, ať už se jedná o singles, rodiny s dětmi, mladé páry, ale i pro investory, kterým nabízí velmi dobré možnosti rychlého zhodnocení. Stavět se začne v květnu 2022, dokončení je plánováno na rok 2024.

Lokality okolí Prahy jsou pro bydlení stále žádanější. Developerský projekt Forest Views v Dařboži nabídne bydlení v srdci přírodní rezervace

Getberg zde plánuje postavit nejmodernější rezidenční čtvrť na Kladensku. Uprostřed bytových komplexů vybuduje park rozdělený do tří zón. Lidé zde najdou místo pro odpočinek, sportování, například venkovní posilovnu, a také hřiště pro děti. Uvnitř parku budou komerční prostory s kavárnou, obchodem a školkou.

„V lokalitě Dubí postavíme 230 bytů. Počítáme s výstavbou bytů s dispozicemi od 1+KK do 4+ KK a s celkovou revitalizací celé lokality. Vybudujeme zde pak také další občanskou vybavenost, kterou lokalita potřebuje, jako je obchod, kavárna a školka. Navíc také velký park a cestu kolem projektu nabízející možnosti sportovního vyžití,“ říká Kamil Dunaj z Getbergu.

Getberg – ICON Park, ložnice

Byty od 1+KK mají promyšlený půdorys, velký balkon a dostatečný úložný prostor v chodbě. Navíc pak příjemná francouzská okna, dostupnost přirozeného světla v celém bytě a protihlukové stěny. To platí i u bytů 2+KK, které mají i prakticky rozmístěné místnosti a pračku umístěnou v chodbě. Byty s dispozicemi 3+KK pak disponují mimo jiné i dvěma toaletami a koupelnou vybavenou vanou.

Ceny předprodeje, který bude spuštěn v únoru, budou začínat na ceně 2 488 855. Kč. Majitelé bytů v ICON Park se mohou těšit na rychlé zhodnocení jejich nových nemovitostí, protože podobné projekty Getbergu v okolí Prahy (například East Gardens ve Strančicích či Forest Views v Dařboži, G Residence v Unhoští) přinášejí zhodnocení 15 až 25 % za dva roky.

Společnost Getberg vidí v této lokalitě obrovský potenciál, rozhodla se ji rozvinout a vytvořit z ní lukrativní místo k životu. Tato společnost se také nejvíce prezentuje podporováním sousedských komunit a ani v tomto případě neotálela. Investiční hodnota projektu ICON přesáhne 1 mld. Kč.

O společnosti GETBERG

Společnost Getberg směřuje své stávající i nové projekty do blízkého okolí Prahy, kde lidé stále více oceňují kombinaci dosahu centra hlavního města s benefity vesnického života, kterou nabízí bydlení kousek od Prahy.

Zdroj/foto: ASPEN.PR s.r.o.

Related Posts