15 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Modřanský Háj zahájil výstavbu závěrečné fáze rodinných domů

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, oznámil zahájení výstavby závěrečné fáze rodinných domů v rámci etapy Modřany Villas. Jedná se zároveň o poslední zástavbu, jež ve vyhledávaném rezidenčním komplexu vznikne. Kolaudace prvních rodinných domů proběhne do konce roku 2020, dokončení posledních je plánováno na jaro 2021.

Po kolaudačním souhlasu, který Avestus získal v únoru tohoto roku pro kompletní infrastrukturu závěrečné fáze Modřanského Háje, došlo nyní k zahájení výstavby zbývajících 46 rodinných domů. První by měly být dokončeny do konce roku 2020, druhá část má dostavbu plánovanou na jaro 2021.  Domy se zahradami, jejichž velikost se pohybuje mezi 250 a 480 metry čtverečními, a dvěma parkovacími místy budou dostupné v dispozicích 4+kk, 4+1 a 5+1 za ceny startující na 11 milionech korun včetně DPH.

Modřanský Háj – Rodinné domy

Noví majitelé rodinných domů si budou moci užívat veškerých benefitů, jež Modřanský Háj nabízí. V krásné oblasti Modřan-Cholupic se snoubí příroda s ruchem velkoměsta, které je díky dobrému dopravnímu spojení dostupné do pár desítek minut. Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi i vyznavače aktivního životního stylu: v blízkosti Modřanského Háje se nachází školy, školky, dětská hřiště, populární areál s tenisovými či badmintonovými kurty, cyklostezka v perfektním stavu vhodná i pro kolečkové brusle, golfové hřiště nebo půjčovna náčiní pro vodní sporty.

„Není nic lepšího než krok po kroku sledovat, jak se náš projekt blíží do finále. Jde o úplně poslední fázi celého developmentu a jsme moc rádi, že se těší takovému zájmu. V současné době máme z více než dvou třetin vyprodané i veškeré rodinné domy, jejichž výstavba byla právě zahájena. K dispozici v Modřanském Háji zůstává také několik kompletně zasíťovaných parcel připravených pro individuální výstavbu,“ dodává manažer rezidenční výstavby společnosti Avestus Real Estate David Kříž.

Modřanský Háj – Rodinné domy

Základní informace o komplexu Modřanský Háj

  • Zahájení výstavby v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o.
  • Balkony, terasy, předzahrádky, zahrady a možnost parkování u všech typů nemovitostí
  • 13 bytových domů, 2 dvojvily a 16 rodinných domů dokončeno
  • 9 bytových domů, 46 rodinných domů, 5 dvojvil a 3 prémiové vily ve výstavbě
  • 17 kompletně zasíťovaných pozemků k dispozici pro individuální výstavbu
  • Poslední volné domy s plochou 135 až 282,5 metrů čtverečních v ceně od 11 000 020 Kč

Výhody lokality Modřanského Háje

  • Kvalitní dopravní spojení s centrem metropole autem i hromadnou dopravou
  • Blízkost přírodní památky Modřanská rokle a dalších lokalit k volnočasovým aktivitám
  • Umístění v klidné zástavbě ve svahu na pravém břehu Vltavy
  • Propojenost s okolní krajinou v bezpečné čtvrti ideální pro rodinný život

Více informací naleznete na stránkách Modřanského Háje www.modranskyhaj.cz, jež také umožňují virtuální prohlídku rodinného domu typu 1.

Avestus Real Estate je jedním z předních developerů v oblasti trhu s nemovitostmi ve střední a východní Evropě. Avestus Real Estate poskytuje veškeré poradenské a realizační služby v oblasti inicializace, strukturování, financování, rozvíjení a řízení různorodého majetkového portfolia.

Zdroj/foto: BEST Mediální společnost, s.r.o.

Related Posts