2 prosince, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Nový vzorový byt v 1. fázi rezidenčního projektu Tulipa City ukazuje současné trendy v bydlení

Developer AFI EUROPE právě dokončil vzorový byt v rámci úvodní fáze rezidenčního projektu Tulipa City. Byt v budově ‚L‘, která patří mezi čtyři již dokončené a čerstvě zabydlené bytové domy, odráží současné trendy v bydlení. Vznikl ve spolupráci s interiérovou designérkou Magdalenou Hopkins ze společnosti MH Interiors, která s AFI EUROPE dlouhodobě spolupracuje.

Vytvoření vzorového bytu považuje AFI EUROPE za standard moderního přístupu k bydlení: „Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům chceme poskytnout co nejvíce informací, jež jsou klíčové pro zajištění spokojeného bydlení. Každý, kdo si pořizuje nový byt nebo tuto investici zvažuje, má spoustu otázek. Na některé není lepší odpověď, než se jít o kvalitách bytu přesvědčit na vlastní oči,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Zájemci jistě ocení praktické řešení interiéru s důrazem na dostatek úložných prostor. Každý byt disponuje balkonem, střešní terasou či předzahrádkou. Okolí bytových domů, navržených studiem CMC Architects, navíc nabídne příjemné prostory plné zeleně s centrální promenádou a cyklostezkou.

Rezidenční projekt Tulipa City, situovaný na místě bývalého brownfieldu přímo naproti stanici metra Kolbenova, je první vlaštovkou zcela nové městské části AFI City, jejíž výstavba je v plném proudu. Celkem 257 bytů 1. fáze je již kompletně vyprodaných a z 2. fáze, jejíž dokončení je plánované na závěr roku 2019, zbývá posledních 40 bytů.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s./AFI Europe Czech Republic (www.byty-kolbenova.cz)

Related Posts