23 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Představujeme developerský projekt od All new development: Na Petřinách 7

Butikový projekt Na Petřinách 7 je situován jen pár minut chůze od památkově chráněného areálu Břevnovského kláštera, v oblasti s širokým spektrem služeb i výbornou dopravní obslužností a spojením do centra. Viladům s výtahem nabízí na pěti podlažích 13 bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk, včetně penthousu s obytnou plochou 240 m2 a terasou 145 m2.

Komorní projekt Na Petřinách 7 je situován poblíž básníkových oblíbených míst, ve stejnojmenné ulici, jež tvoří hranici mezi Petřinami a Břevnovem, kam budova administrativně náleží. Břevnov, který v roce 1907 František Josef I. povýšil na město, je jednou z nejoblíbenějších pražských čtvrtí. Vděčí za to množství zeleně a sportovišť, místy téměř vesnické, jindy zase honosné atmosféře a ojedinělým pamětihodnostem včetně benediktinského kláštera. Klášterní zahrada je pro rezidenty domu Na Petřinách 7 ideálním cílem procházek, stejně jako nedaleká obora Hvězda, nebo noblesní vilová čtvrť Ořechovka.

V blízkém okolí je k dispozici široké spektrum služeb včetně mateřské i základní školy. Obchody se koncentrují především kolem stanice metra Petřiny, která je vzdálená asi 10 minut chůze nebo jednu zastávku tramvají. Právě metro představuje nejrychlejší spojení do centra, cesta na Můstek zabere 13 minut. Autem lze snadno dojet ke Strahovskému tunelu, po Evropské třídě zase na Pražský okruh. Jízda na letiště trvá čtvrt hodiny.

Promyšleno do detailu – Moderní, zároveň však uměřená nízkoenergetická stavba je dílem ateliéru SUNCAD, jehož architekti kladli důraz na maximální využití prostoru a zajištění pohodlí ke každodennímu životu. Zahrada se dělí na společnou část s prostorem pro grilování a sousedská setkávání a privátní sekce přízemních bytů. Ke každé jednotce patří prostorná sklepní kóje a až dvě podzemní parkovací místa, jejichž umístění si první rezidenti budou moci zvolit.

S výhledem na jih do zahrady – 13 prostorných a vzdušných bytů o dispozicích 2+kk až 5+kk je, s výjimkou penthousu, rozmístěno vždy po třech na podlaží. Z velkoplošných hliníkových oken s trojskly a stínícími žaluziemi se otevírají výhledy do jižně orientované zahrady se vzrostlými stromy včetně stále zelených jehličnanů. Součástí všech bytů je terasa nebo balkon s povrchem z tropického dřeva a bezbariérovým vstupem. Přízemní jednotky jsou maximálně propojeny se svou privátní zahradou (až 145 m2). Penthouse (240 m2) s terasami (145 m2) po celém obvodu je řešen tak, aby při stažení oken interiér prakticky splynul s exteriérem.

Byty mají světlou výšku stropů 290 cm, třívrstvé dřevěné podlahy od firmy BOEN kombinované s podlahovým vytápěním a přípravu na klimatizaci. K prodeji jsou v dokončeném stavu. Ke každému z nich mohou patřit až dvě podzemní parkovací místa a prostorná sklepní kóje.

Bytové jednotky označené v přehledu jako „V jednání“ je možné poptat. Vaše poptávka bude zařazena do pořadníku a při uvolnění bytu předchozím zájemcem Vás budeme obratem kontaktovat.

Developer projektu – Záruku prvotřídního provedení představuje jméno developera Jiřího Šaldy, duchovního otce projektu. Stavbu realizuje butiková developerská společnost All New Development a. s., která se specializuje na jedinečné komorní projekty, kde uplatňuje filozofii individuálního přístupu a orientaci na konkrétního zákazníka a jeho požadavky. Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2020.

Zdroj/foto: all new development a. s.

Related Posts