16 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Prodej luxusních podkrovních bytů Attics Dlouhá byl právě zahájen

Vyhlášená pražská realitní kancelář LEXXUS zahájila prodej podkrovních bytů v unikátním projektu Attics Dlouhá. Historický dům se staletou tradicí se nachází v Dlouhé ulici a nabízí 6 velkorysých půdních bytů s otevřenými dispozicemi.

Prodej podkrovních bytů od architektonického studia ŠABART

Projekt Attics Dlouhá vznikl ve spolupráci s Národním památkovým ústavem v Praze a památkovým odborem MHMP. Dům je zapsán jako národní kulturní památka a cílem developera Bogaci, a.s. i renomovaného architektonického studia ŠABART bylo zachovat unikátnost domu z doby Karla IV. Žít v srdci Starého Města a bydlet v designovém bytě s barokními prvky je na českém realitním trhu naprostý unikát.

Projekt Attics Dlouhá, interiér

Projekt nabízí celkem 6 originálních půdních vestaveb. Díky otevřeným dispozicím a svobodnému pojetí velkorysého prostoru bytů mohou vyniknout původní barokní vikýře, Ondřejské kříže nebo hambálky stejně intenzivně jako moderní designové prvky, luxusní materiály i neotřelé výhledy na Prahu. Byty o velikosti 70-202 m2 se nachází 300 metrů od Staroměstského náměstí.

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne byty v berounském rezidenčním projektu BERLITA

„Tento projekt nemá v současné době na českém realitním trhu konkurenci. Jako exkluzivní prodejce podkrovních bytů v domě U Krkavců můžeme našim klientům jejich koupi jen doporučit. Vlastnit byt v srdci Starého Města, který v sobě spojuje historické a designové prvky a jehož hodnota bude v čase jen narůstat, je jedinečná investiční příležitost,“ doplňuje Denisa Višňovská, partnerka LEXXUS.

Zdroj/foto: PROTEXT

Related Posts