23 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Rezidence Italská 8: bytové jednotky první etapy zkolaudovány

Práce na celkové rekonstrukci Rezidence Italská 8 pokračují podle harmonogramu. Byty, které se nacházejí ve druhém až pátém nadzemním podlaží, byly v lednu úspěšně zkolaudovány, zároveň byla zahájena realizace klientských změn většího rozsahu.

Rezidence Italská 8

Rezidence vzniká citlivou rekonstrukcí typického vinohradského domu, který se nachází v populární vinohradské lokalitě, přímo mezi náměstím Míru a Riegrovými sady. Na šesti patrech vznikl prostor pro 24 bytů o dispozicích 2 + kk a pro jeden byt 3 + kk. Klienti si mohou vybrat finální podobu interiéru podle jedné ze tří variant standardů, z nichž každá zahrne dubové podlahy, dveře z masivu, dřevěná špaletová okna a značkovou sanitu v koupelnách.

V současné době v Rezidenci Italská 8 zbývají poslední 4 byty na prodej.

JRD: V minulém roce vzrostl zájem o zdravé bydlení

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts