23 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Rezidence Pergamenka – nové byty v Praze Holešovicích

Přemýšlíte, pořídit si byt v Praze? Toužíte po bydlení v atraktivní a zajímavé lokalitě? Pak byste se měli zajímat o nově postavené byty v pražských Holešovicích, které vznikly v rámci rezidenčního projektu Pergamenka. Ano, Pergamenku si ihned zamilujete a velmi rychle se stanete holešovickým patriotem, jako byste zde prožili celý život. Pergamenka nabízí skutečně velmi příjemné bydlení a má opravdu charakter městské lokality, všude je blízko.

Pergamenka je moderní bydlení nedaleko centra Prahy

Unikátní rezidenční projekt Pergamenka nabízí aktuálně téměř 90 moderně řešených kvalitních bytů, a to jak menších 1+kk o velikost cca 33 m² nebo 2+kk cca 44 m², tak i větších o dispozici 3+kk s celkovou rozlohou okolo 80 m². V nabídce společnosti Finep jsou ale i velkometrážní byty 4+kk, které mají rozlohu téměř 120 m². Byty Pergamenka mají prostorné lodžie a také možnost parkování v garážích, které jsou součástí domů.


Lokalita je pro bydlení v Praze klíčová

Holešovice byly vždycky oblíbenou pražskou lokalitou. Nabízejí svým obyvatelům, stejně tak jako dnes velmi populární Karlín na druhé straně Vltavy, který vyrostl do krásy po povodních, bydlení skutečně městského typu, nedaleko centra naší metropole. Pěšky snadno dojdete do své oblíbené kavárny, bistra, restaurace či obchodu. Je to ale místo, kde můžete relaxovat s rodinou či přáteli nejen v parku, ale také navštívit třeba i muzeum, stavit se odpoledne na výstavu nebo zaskočit do centra na skleničku, a to všechno jen pár kroků od vašeho bytu.

Projekt Pergamenka respektuje historii

Rezidenční projekt byty Pergamenka vznikl uprostřed klasické zástavby Holešovic v prostorách bývalých skladů v areálu Ferona. Veřejný prostor Pergamenky je tvořen parkem s revitalizovaným skeletem skladových budov. Moderní architekturu bydlení tak citlivě doplňuje unikátně řešená zahrada, která je v industriálním duchu a nese v sobě historický odkaz místa.

Samotné bydlení je řešeno v moderním stylu za použití těch nejlepších materiálů s ohledem na maximální komfort, a to jak z hlediska interiéru, tak i exteriéru. Za kvalitou projektu stojí architektonické studio A69, a to především architekti Prokop Tomášek a Jan Rosický, jež unikátně skloubili industriální prvky s vysokými požadavky na bydlení 21. století.

Fakta, která o lokalitě prozradí vše

Rezidenční projekt Pergamenka má až neuvěřitelnou dopravní dostupnost. Na autobus se dostanete do minuty. Na tramvaj dojdete pěšky za dvě minuty a na metru jste za necelých šest minut. Dokonce je k dispozici i vlakové spojení. A jak je daleko centrum Prahy? To nejlepší je, že jste přímo v blízkosti centra.

Pergamenka však není zajímavá jen vynikající dopravní dostupností. Rezidentům nabízí i příjemná místa k relaxaci. Nově vzniklý prostor vnitrobloku vytváří působivou industriální atmosféru, především díky ocelovým konstrukcím, jež jsou doplněny uměleckými díly, vodními prvky a místy k posezení. V blízkém okolí je rezidentům k dispozici fitness, cyklostezka, plavecký bazén či nově revitalizovaný městský park Stromovka.

Bydlení v rezidenčním projektu Pergamenka v pražských Holešovicích nabízí bydlení, které je skutečně městského rázu. Věřte, že zde budete bydlet opravdu rádi.

Zdroj/foto: FINEP CZ a.s.

Related Posts