22 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Rezidence Vrchlického je zkolaudovaná

Developerská společnost Geosan Development dokončila výstavbu 73 moderních jednotek v nízkoenergetickém projektu Rezidence Vrchlického v Praze 5 na rozhraní Smíchova a Košíř. Z celkem 21 studií a 52 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk jsou v prodeji poslední tři volné byty. Předání bytů novým majitelům bylo právě zahájeno.

„Rezidence Vrchlického je obklopena zelení: nachází se v okolí Klamovky, Petřína i Husových sadů, a přitom leží pouhých pět minut jízdy od Anděla. Projekt velmi rychle zaujal nové kupce, takže aktuálně jsou k dispozici poslední tři jednotky. Všechny jsou ve vyšších podlažích a disponují prostornou lodžii anebo balkonem. V ceně bytu je navíc zahrnuto i parkovací stání v podzemních garážích a zděný sklep,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Rezidenci Vrchlického tvoří jedna sedmipodlažní budova s posledními dvěma ustupujícími podlažími, která vytvářejí jižně orientované terasy. Vchod do objektu je jak z ulice Vrchlického, tak ulice Hlaváčkova. Ke každému bytu náleží balkon, lodžie anebo předzahrádka v případě studií v přízemí, které lze využít nejen pro bydlení, ale také jako originální kancelář. Zajímavým architektonickým prvkem je velké okno v centrální části každého bytu, které vpouští do interiéru dostatek denního světla a zároveň poskytuje výhledy do okolí. Nechybí ani potřebná parkovací stání v suterénu domu.

Zdroj/foto: Crest Communications a.s.

Related Posts