29 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Luxusní rezidenční Vily Nové Chabry jsou téměř vyprodané – zbývá jich posledních pět

V pražských Dolních Chabrech vyrůstají velkorysé rezidenční vily, které doplňují sousední bytový komplex. Jejich celkový počet se v létě rozšířil o dvě nové a aktuálně zbývá posledních pět k prodeji. Lokalita je velmi atraktivní, a to nejen pro rodiny či jednotlivce, ale zajímají se o ni i podnikatelé.

Luxusní rezidenční Vily Nové Chabry

Komfortní rodinné vily o žádaných dispozicích 4+kk a 5+kk vyvolaly velký zájem. Jejich dokončení a kolaudace jsou v plánu na první čtvrtletí roku 2021. Jedná se o promyšlené dispozice s garáží, které nabízejí vše, co moderní rodina potřebuje k pohodlnému životu. Rezidenční vily jsou vystavěny na pozemcích o rozloze 353 až 420 metrů čtverečních. Prodáno je už většina domů a kupující se dají charakterizovat jako vyšší střední třída a mladé rodiny s dětmi.

Nákup financují často z vlastních peněz, bez hypotéky. K třem stále dostupným nemovitostem nyní přibyly ještě dvě nové vily, které byly zařazeny do prodeje v průběhu léta.

Praha se dočká unikátního konceptu nájemního bydlení. Projekt Fragment od společnosti Trigema byl zahájen

„Nové Chabry jsou lákavou adresou nejen pro zájemce o bydlení, ale také pro prvotřídní podnikatele. Názorným příkladem je rozhodnutí italského šéfkuchaře Gianfranca Coizzy otevřít si vlastní restauraci v našem areálu. Gianfranco zde provozuje restauraci na velmi luxusní úrovni,“ podotkl Tal Grozner, šéf české pobočky známého developera Star Group.

Projekty společnosti Star Group v Dolních Chabrech u zákazníků bodují, což dokládá i fakt, že se prodalo už přes sto čtyřicet bytů z rozestavěných etap F a G rozsáhlého bytového komplexu Nové Chabry.

Potvrzuje se, že lidé jdou za atraktivní lokalitou. Oslovuje je dopravní dostupnost, díky MHD jste do dvaceti minut v centru Prahy. Na nákupy si pak vyrazí do nedalekých obchodních center, třeba do Letňan, a nemusí se nikam trmácet přes půl města,“ vypíchl Tal Grozner.

„Našim zákazníkům se také líbí blízkost přírodních parků nebo kompletní občanská vybavenost v areálu projektu. K té jsme přispěli mateřskou školou i malým komerčním centrem s restaurací, fitness centrem, potravinami nebo vinotékou a další příspěvky chystáme. V neposlední řadě pak jsou lidé samozřejmě velmi spokojeni s kvalitou bytů jako takových,“ přiblížil Tal Grozner.

O společnosti Star Group

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Nové koncepty bydlení v České republice představuje společnost Star Group od roku 2003. Do dnešního dne dokončila a předala 1040 nových bytů ve čtyřech různých pražských lokalitách a více než 840 nových bytů je v současné době v různém stadiu přípravy či výstavby. Mezi aktuální projekty bydlení společnosti Star Group patří Nové Chabry a Nové Chabry vily.

Zdroj/foto: NEED4CONNEXIONS, s. r. o.

Related Posts