19 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams úspěšně dokončil prodej prémiového rezidenčního projektu Hilleho 6

Svoboda & Williams v červnu prodala poslední byt v rámci ambiciózního rezidenčního projektu Hilleho 6, který do centra Brna přinesl prémiové bydlení. Téměř všechny bytové jednotky byly vyprodány před koncem roku 2019, poslední velký podkrovní byt čekal na svého majitele trochu déle. Po 20 měsících od zahájení je tak prodej úspěšně dokončen.

Rezidence Hilleho 6 vznikla kompletní rekonstrukcí novorenesančního nárožního domu ve vyhledávané brněnské čtvrti Černá Pole. Na pěti podlažích se nachází 17 bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+kk, které byly k prodeji dokončené ve vysokém standardu, na většinu z nich navíc navazuje balkon či terasa. Jde tak o výjimečné rezidenční bydlení s prvorepublikovým duchem, jehož podoba odpovídá současným trendům.

„Na bytové jednotky v domě Hilleho 6 máme od klientů velmi pozitivní ohlasy. Do většiny bytů se jejich majitelé hned nastěhovali, někteří je kupovali na investici – dva byty jsou tak aktuálně pronajaté,“ říká k úspěšně ukončenému prodeji Tereza Štěrbová, vedoucí brněnské pobočky Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v Rezidenci Schön

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts