22 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v novém rezidenčním projektu na Kolibě

Realitní kancelář Svoboda & Williams na základně exkluzivního pověření zahájila prodej bytů v nově vzniklém developerském projektu na Kolibě. Lokalita rezidenčního komplexu patří mezi nejlukrativnější adresy v Bratislavě, zejména díky tomu, že spojuje bydlení obklopené přírodou se snadnou dostupností do centra města.

Rezidenci tvoří tři bytové domy s vnitřním i venkovním parkováním a zelenými střechami. Každý z nich má 4 nadzemní podlaží: bytový dům A je tvořen 17 byty, domy B a C pak 15 byty. K dispozici jsou bytové jednotky 1+kk až 4+kk o podlahových plochách od 43 až 368 m2.

Projekt je tak tvořen jak byty s impozantním výhledem na město, tak byty s předzahrádkami či velkorysými terasami. Rezidence vznikla za použití designových prvků, kvalitních materiálů a vybavení ve vysokém standardu – dřevěné podlahy, značková sanita, interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, podlahové vytápění a okna s hliníkovými rámy a izolačními trojskly. Ke každému bytu navíc náleží sklep.

Lukrativní bratislavská čtvrť, v níž se projekt nachází, nabízí nadčasové bydlení v klidné rezidenční oblasti na úpatí Malých Karpat, navíc s bohatými možnostmi sportovního vyžití v bezprostředním okolí. Lokalita rezidence disponuje rovněž kompletní občanskou vybaveností včetně zastávek MHD, kaváren, restaurací, škol a oblíbeného parku Gaštanica s dětským hřištěm.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts