15 července, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

„ÚNOROVÁ TREFA“ se zahájením výstavby Rezidence Element Letňany

S nástupem prodeje a lednovým začátkem výstavby celkem 107 bytů v rámci svého nového rezidenčního projektu Element Letňany odstartovala developerská společnost Geosan Development speciální akci Únorová trefa.

„Únorová trefa je mimořádná časově omezená akce začínající právě dnes a trvající do konce měsíce. Při rezervaci v této době 14 dnů na 14 vybraných bytů poskytneme jejich novým majitelům slevu ve výši 3 %,“ popisuje detaily Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development, a dodává: „Element Letňany je ideální kombinaci cenově dostupného a kvalitního bydlení v atraktivní lokalitě. Jak stavba, tak prodej bytů jsou v plném proudu a my se touto akcí snažíme klientům nabídnout i něco neobvyklého navíc.“

Dokončení projektu je plánováno na prosinec 2019, první obyvatelé se budou moci nastěhovat v lednu 2020. Element Letňany disponuje byty ve velikostech od 1+kk do 3+kk; největší část nabídky tvoří menší byty typu 2+kk, o které je nyní největší zájem. Většina bytů je opatřena rekuperační jednotkou, která zajišťuje zdravé vnitřní prostředí a umožňuje větrání bez tepelných ztrát. Součástí každého bytu je praktická komora, v přízemí nechybějí prostorné kolárny a kočárkárny. Mezi další výhody patří kompletní občanská vybavenost oblasti, která je výborně dostupná díky přilehlé stanici metra a blízkému Pražskému okruhu.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s./GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.

Related Posts