27 února, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Viladům Na Petřinách 7 úspěšně zkolaudován

Viladům Na Petřinách 7, za jehož realizací stojí developerská společnost All New Development ve spolupráci s architektonickým ateliérem SUNCAD, je s blížícím se koncem zimy úspěšně dokončen a zkolaudován. V současné době zbývají ve viladomě poslední 3 volné byty, které jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Prodejem jednotek v rámci projektu byla exkluzivně pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

Výstavba proběhla přesně podle harmonogramu, nízkoenergetický rezidenční projekt Na Petřinách 7 je tak po roce a půl od zahájení stavebních prací připraven k nastěhování svých prvních obyvatel.

Viladům Na Petřinách 7 je tvořen 13 velkoryse pojatými bytovými jednotkami, z nichž se otevírá výhled do přilehlé zahrady plné vzrostlých stromů. V současné době zbývá v projektu poslední trojice volných bytů – jeden s předzahrádkou a dva ve čtvrtém podlaží. Všechny zaujmou světlou výškou stropů 290 cm a dokončením v prvotřídním standardu, jehož součástí jsou třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová hliníková okna s trojskly a podlahové vytápění.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts